Çit Korkuluk Nasıl Olmalı?

...
Çit Korkuluk Nasıl Olmalı?
Çit Korkuluk Nasıl Olmalı?

Ev ve işyerlerinin iç dekorasyonu kadar dış dekorasyonu da önemlidir. Özellikle kendine ait bir bahçesi bulunan binalarda bazı önemli adımlar atılmazsa birçok olumsuz sonuç ortaya çıkabilir. Yapının hava şartlarındaki olumsuzluklardan zarar görmesi, hırsızlık olayları ya da güvenli bir ortamın oluşmaması bahçeli yapılarda en önemli olumsuzluklar arasında yer almaktadır.

Bahçelerin koruma altına alınması için bahçe çiti kullanılmalıdır. Tercih edilecek olan bahçe çitleri alanı kusursuz bir şekilde korurken estetik açıdan da muhteşem bir görüntü ortaya koyar. Alınacak olan çitlerin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için bazı özellikleri barındırması gerekir. Çit korkuluk nasıl olmalı sorusunun yanıtını öğrendikten sonra kusursuz bir alışveriş yapabilirsiniz.

Doğru Ebatlarda Olması Çok Önemli

Çit korkuluklarının ebatlarında belirli bir standarttan söz edilmesi zordur. Bahçeler normal şartlarda duvarlar ile belirli bir yüksekliğe kadar korunurlar. Eğer bu yeterli olmazsa bahçe çiti kullanılarak daha yüksek bir koruma sağlanır.

Bahçelerde bazen herhangi bir duvar kullanılmaz ve koruma yalnızca çitler ile sağlanabilir. Böyle durumlarda çitlerin ebatlarının büyümesi gerekli olacaktır. Kullanım alanları farklılık gösterebilen çitleri almadan önce istediğiniz ebatlarda alabileceğinizden emin olun. Eğer sizlere yalnızca belirli ölçülerde seçenekler sunuluyorsa uzak durmanız gerekiyor.

Ceylanlar Metal olarak bizler dilediğiniz ebatlarda çit üretimi ve satışını gerçekleştiriyoruz. Bizlerle iletişime geçerek bahçeniz için en uygun ebatlarda ürünler satın alabilirsiniz.

Geniş Renk Yelpazesinden Seçim Yapın

Bahçe çitlerinde hakim olan renkler vardır. İnsanlar genellikle siyah, koyu yeşil ya da lacivert renklerde çitler olmasını isterler. Bunun başlıca sebebi bahçelerin genel yapısı ile bu renklerin uyumlu olmasıdır.

Sahip olduğunuz yapının dış cephe kaplamaları çok farklı renklerde olabilir. Buna ek olarak bahçelerinizde kullanılan malzemelerin renkleri de özel olarak seçilebilir. Böyle durumlarda belirli renklere bağlı kalmadan dilediğiniz renkte bahçe çiti almanız gerekiyor.

Bahçe çitleri aynı zamanda dekoratif amaçlı ürünler olduğundan dilediğiniz renklerde ürünü size sunabilecek adreslere yönelmeniz gerekli. Firmamız herhangi bir sınırlama koymadan her renkte bahçe çitini sizlere sunuyor. Ayrıca çitlerin kullanım süresi içerisinde renklerini kaybetmeyeceği de garantimiz altında.

Darbelere Dayanıklı Çitleri Tercih Edin

Bahçelerde kullanılan çitlerin ana görevlerinden bir tanesi dışarıdan gelen yabancı maddelere karşı bahçeyi korumaktadır. Bazı durumlarda yabancı maddeler çok şiddetli bir şekilde çitlere çarpar. Böyle bir durum söz konusu olduğunda çitlerin bahçeyi ve içerisindeki canlıları en iyi şekilde koruması gerekecektir.

Firmamızın bahçe çiti üretiminde her zaman üst seviyede dayanım sunan metaller tercih edilir. Kontrolünü kaybetmiş olan araçların çarpması, rüzgâr ve fırtına sebebiyle yabancı maddelerin yüksek hızla çitlere vurması ya da bilinçli bir ürün fırlatılması durumunda çitler en iyi şekilde dayanacaktır. Bu darbeleri en iyi şekilde karşılayan çitlerimiz bahçenizi muntazam bir şekilde korur.

Mevsim Şartlarından Zarar Görmemeli

Bahçe çitleri her zaman açık alanda olan ürünlerdir. Açık alanda oldukları için güneş ışınları ya da yağmur suları sürekli olarak çitlere temas eder. Eğer bahçe çiti bu etmenlerden olumsuz etkileniyorsa ömrünün çok uzun olduğunu söylemek mümkün olmaz.

Alınacak olan çitlerin güneş ışınlarına maruz kaldığında renginde bozulmalar olmaması gerekmektedir. Bozulmalar başladığı anda çitlerin sunduğu estetik görüntü ortadan kaybolur. Dışarıdan bakıldığında son derece rahatsız edici bir görüntü oluşacaktır.

Yağmur sularının çitlerin üzerinde kalması çitlerde küflenme problemlerine de yol açmamalıdır. Oluşan küfler hem çitin dayanımını düşürür hem de bahçe içerisinde zaman geçiren çocuklar için zararlı olacaktır.

Uygun Fiyatlı Olmayan Bahçe Çitlerinden Uzak Durun

İstenen özelliklerin tamamını sağlaması için metal malzemeden üretilen bahçe çitlerinde çok yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Fiyat konusunda bir sorun yaşamamak için Türkiye’nin her noktasına hizmet veren firmamız ile iletişime geçin.

Ceylanlar Metal bahçe çiti üretiminde 1 numaralı firma olarak 25 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Firmamız tarafından üretilen hâce çitlerinde kullanılan metal malzemelerin özellikleri net bir şekilde sizlere sunulur. Böylece ürünlerin kalitesi konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fiyat listemiz son derece net bir şekilde belirlenmiştir ve kişiden kişiye değişiklik göstermez. Aynı ürünü çok yüksek fiyatlarla alma ihtimaliniz olmayacaktır. Firmamız ülkemizin her noktası için imalat yaptığından en uygun fiyatlarla satışlarını gerçekleştirebilmektedir. Siz de zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Bize Hemen Ulaşın