Dekoratif Asma Tavan Fiyatları

...
Dekoratif Asma Tavan Fiyatları
Dekoratif Asma Tavan Fiyatları

Dekoratif açıdan güzel görünen bir metal asma tavan taktırmak özellikle ofis ortamlarında tercih edilen bir ürün olmaktadır. Dekoratif açıdan estetiklik katan bu ürün ofis ortamlarının yanı sıra konutlarda da kullanıma uygun olmaktadır. Farklı renklerde ve farklı stillerde üretilebilen metal mesh asma tavan, estetik bir görünümün dışında dayanıklılık ve uzun ömürlülük ile birlikte geliyor.

Metal mesh asma tavan fiyatları ile birlikte birçok müşterinin ilgi odağı haline gelmiş durumda. Kaliteli bir hizmet sunan ürün, aynı zamanda uygun fiyatı ile ortama güzel bir görüntü katmak isteyen müşteriler tarafından tercih edilmekte. Ürünün uygun fiyatının ve görsellik açısından güzel görünmesinin yanı sıra dayanıklılığı da birçok müşteri tarafından beğenilen bir özellik olmakta.

Asma Tavan Modellerinin Fiyatları

Fiyat konusu birçok müşteri için önemli bir durum olmaktadır. Bu konuda firma olarak siparişi almak isteyen kişiye sunduğumuz uygun fiyat ve kaliteli hizmetin yanı sıra siparişi hızlı bir şekilde teslim ettik.

Verdiği hizmetler ile müşterilerin tercihleri arasında yer alan fiyat konusu, birçok kişi tarafından güler yüz bırakmaktadır. Firmamız, asma tavanlar için müşterilerine en uygun fiyatı sunmaya aday bir firma olarak karşınıza çıkıyor.

Firmamız elinden geldiğince müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarken bir yandan da en iyi fiyatı çıkarmak için çaba göstermektedir. Bu konuda yıllardır bu işte yer alan başarılı ekip verdiği hizmetler ile kendini göstermiş ve başarıları ile kendini kanıtlamış bir firma olmaktadır.

Firmanın asma tavan modelleri için sağladığı uygun fiyatlar, renkli ve tasarımlı modeller için de geçerli olmaktadır. Müşterilere bütçe dostu ürün satmak için çalışmalarını sürdüren firma, bu konuda en iyi işi yapıyor.

Dekoratif asma tavan fiyatları sade asma tavan fiyatlarına göre bir kademe daha yüksek bir fiyatta olsa dahi tasarım açısından güzel bir duruş sergileyeceği için bazı firmalar tarafından tercih noktası olmuş bir ürün.

Bunun yanı sıra renkli asma tavanlar da sade olan modellere göre bazı müşteriler tarafından tercih edilen bir ürün olmaktadır. Sade modele göre bu ürünler daha yüksek bir fiyatta yer alsa diğer firmalara göre en uygun fiyatı sunmaya çalışmaktayız.

Günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında sade metal mesh ve dekoratif metal mesh asma tavan modelleri, özellikle işletmelerin sıkça tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Alçıpan asma tavan ürünlerine göre daha sağlam bir yapıda yer alan metal asma tavan, birçok müşterinin tercihi konumunda yerini almaya devam ediyor.

Firmamız, çeşitli tarzlarda asma tavan hizmeti sunmaktadır. Bu doğrultuda firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor ve en uygun fiyatı gösteriyor. Firmamız asma tavan yerleştirirken fiyatı m2 üzerinden hesaplamaktadır. Yani m2 başına düşen ürün miktarına göre fiyat hesaplaması yapılır. M2 fiyatlarımız üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Sade metal mesh ürünleri en uygun fiyatla satılan ürünler arasında yerini almaktadır.

Asma Tavan Kullanmanın Avantajları

Firmamızda uygun fiyatlara satılan metal olan asma tavan, müşterilerine birçok avantaj sağlıyor. Hem mimari hem endüstriyel açıdan tercih edilen bu ürünler dekoratif amaçlı pek çok avantaj sağlıyor.

Elimizden gelenin en iyisini yaptığımız bu sektörde bu zamana en iyi işleri yapmaya çalıştık. Müşteriler, dekoratif şekilde yer alan bu ürünler için uygun fiyatlı hizmetin yanı sıra asma tavanın binaya bir estetiklik kattığını da belirtiyor. Bir diğer kullanıcı ise yapılan iş sonucunda yıllardır bu ürünü sorunsuz bir şekilde kullandığını, eğer ki ürünün bir kısmı zarar gördüyse yalnızca o kısmı değiştirerek büyük bir kâr elde ettiğini belirtiyor. Ürün hakkında yorum yapan bir diğer müşteri asma tavanların kalitesinin ve uygun fiyatının yanı sıra dekoratif amaçlı da güzel durduğunu ve asma tavanın üst kısmından yararlandığını belirtiyor.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen asma tavan uygulamaları müşterilere birçok avantaj sağlıyor. Bu avantajların en başında dayanıklı bir ürün olan asma tavanın uygun fiyatlı olarak satılmasıdır. Şu anda birçok müşteri ürün alırken ürünün kalitesi ve uygun fiyatlı olmasından yana olmaktadır. Bundan dolayı en iyi fiyatı arayan müşteri bu işin kaliteli olmasını ister. Firmamız müşterilerine en uygun fiyatı sunarken aynı zamanda en kaliteli hizmeti veriyor ve kaliteli malzemeleri kullanıyor.

Metal asma tavan kullanmak için müşterilerin bir diğer sebep hızlı bir kurulumu olmasıdır. Birçok müşteri bir siparişin hızlı bir şekilde bitmesini isteyebilir. Bu konuda uzman kadromuz bir taraftan kaliteli iş yaparken bir taraftan da işini hızlı bir şekilde halleder. Bu bağlamda çalışanlarımız işini severek, sevgiyle yapmaktadır. Müşteriye kısa süre içerisinde “İşlerimizi bitirdik.” dediğimizde müşteri işin bu kadar hızlı bir şekilde kısa sürede halledildiğine inanamıyor ve bizi tebrik ediyor.

Metal mesh asma tavan ile güzel bir görünüm elde etmek, asma tavan yaptırmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Ürünün sağladığı bir diğer avantaj ortama estetiklik katmasıdır. Asma tavan modelleri, genel anlamda güzel bir görünüm sunmaktadır. Ortamın atmosferini değiştiren bu ürünler, eşsiz bir tasarım ile buluştuğunda ortaya harika bir eser çıkar. Firmamız, ürettiği her ürünü sanat eseri gözüyle işler ve müşterilerine bu şekilde sunar. Özellikle de dekoratif bir asma tavan siparişi verirseniz ortaya harika sonuçlar çıkar.

Müşterilerin asma tavan konusunda merak ettiği bir diğer soru ise “Tavandaki kabloların saklama işlemi nasıl yapılır?” olmaktadır. Asma tavanların üst kısmında bir miktar boşluk bulunur. Bu boşluk sayesinde tavandan geçirilen kablolar görünmez ve ortam daha sade bir görünüme kavuşur. Örneğin elektrik kabloları, mekanik kablolar, internet kabloları gibi birçok kablo asma tavanın üst kısmından geçirilerek müşterilere çeşitli faydalar sağlar. Bu da birçok müşteri için önemli bir avantaj olmaktadır.

Asma tavanlar darbelere karşı dayanıklı bir yapıda olmaktadır. Bu da özellikle işletmelerde taşınma işlemlerinde tavan bir zarar aldığında tavanın şeklinin kolay kolay bozulmamasını sağlayan bir durum olmaktadır.

Örneğin bir firmada yeni ürünler stoklanmak için şirkete taşınıyor. Ürünün biri tavana çarptığında hasar almaz fakat çok güçlü bir darbede hassaslıktan dolayı hasar görebilir. Bu konulara dikkat eden şirketlerin bazen bu detaylar gözlerinden kaçabiliyor. Bu doğrultuda firmaların endişelenmesine gerek yok. İster konut olsun ister ofis olsun her alanda kullanıma uygun olan dekoratif metal asma tavanlar, parça parça takıldığı için zarar gören kısmı değiştirmek çok düşük bir maliyet sağlayacak bir durum olmakta.

Asma tavan uygulamalarının aynı zamanda yangına da dayanıklı olduğu bilinen bir gerçek. Çünkü asma tavanlar metal bir yapıda bulunduğu için yangından etkilenmezler ve yangının büyümesine sebebiyet vermezler.

Asma Tavan Uygulaması

Asma tavanların nasıl yapıldığı en çok merak edilen konulardan biridir. Öncelikli olarak asma tavan, nereye yapılacaksa kotunu belirlenmesi gerekmektedir. Bu şekilde u profilleri alt kotu duvar yüzeylerine işaretleme yapılarak uygulamaya geçilir. U profilleri daha sonrasında işaretlenen alanlara sabitlenmek üzere monte edilir. Sonrasında da asma çubukları nereye konulacaksa, bu çubukların konumları ayarlanır. Her iki duvara da uzaklıkları 10 cm olacak biçimde monte edilerek uygulama gerçekleştirilir. 

Askı çubuğu tavana sabitlenirken elektrik ve ses tesisatları kontrol edilir. Bu tesisatlar ile çakışmayacak şekilde hazırlıkların yapılmasıyla beraber asma tavan uygulaması gerçekleştirilir. Bu aşamada tüm tesisata uygun şekilde asma çubuklar temin edilirken, ek çubuk ihtiyacı varsa da bu aşamada belirlenmiş olur. Doğrudan çubukların konumları belirlenmesi de sağlanır. 

Asma tavan nasıl yapılır noktasında askı çubukları boyunun belirlenmesi de tavan boyu için nemlidir. U profilleri alt kotu arasında kalan mesafede en az 4-5 cm arasında olması gerekir. Bu aşamada askı çubuğu sayısı da analiz edilerek maliyet hesaplaması da ilgili aşamada gerçekleştirilir. L demirlerinden geçecek şekilde askı çubukları takılır.

Sonraki aşamada asma tavan çeşidi ve özelliğine göre asma maşa takılması işlemleri yapılır. Bu aşamalar bittiğinde sıra ana profil takımı olur. Birbirine eklenen bu profillerin L boyları ortalama 3 metredir. Sonrasında ince işçilik ile beraber yalıtım malzemesi döşemesi yapılarak alçı levhalar vidalanıp montajlanarak tüm aşamalar bitirilmiş olur. Monte edilen asma tavan çeşidini derz bandı yapılması da kuruduktan sonra çatlama vb. yapmaması için önemli uygulamadır.

Asma Tavan Uygulamasının Kullanım Alanları

Dekoratif bir şekilde üretilen asma tavanlar hem endüstride hem konutta hemde kurumsal alanda kullanılabilir. Genel olarak kamu ve kurumsal açıdan tercih edilen metal mesh asma tavan, dekoratiflik açısından da estetik bir görünüm katar. 

Birçok müşterinin tercihi haline gelmiş bu ürünler firmamız tarafından en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Tek yapman gereken bize ulaşmak ve incelemeler sonucunda teklif almak.

Bize Hemen Ulaşın