Genişletilmiş Metal Mesh Kaplama

...
Genişletilmiş Metal Mesh Kaplama
Genişletilmiş Metal Mesh Kaplama

Son yıllarda çok daha fazla popülerlik kazanan genişletilmiş metal mesh kaplama tavan uygulamaları mekanın havasını bir anda değiştirebiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Transparan bir görüntüye sahip olan ve bu sayede her türlü ışıklandırma sistemine de uygun bir ortam sunabilen tavan kaplama sistemleri  küçük ve büyük tüm alanlarda kullanılabiliyor. Bu sistemler ile ilgili en çok merak edilen unsur hava sirkülasyonu oluyor.

Hava sirkülasyonu noktasında herhangi bir sıkıntı yaşatmıyor. Bu nedenle genişletilmiş metal mesh kaplama her türlü mekanda rahatlıkla tercih edilebilir. Bu sistemlerde kullanılan metallerin eğilip bükülebilir olması  her türlü tasarımda kullanılabiliyor olmalarını da beraberinde getiriyor.  Tasarımcılara sınırsız seçenek sunabiliyor.

Genişletilmiş Metal Mesh Kaplama Sistemlerin Avantajları

Bu tasarımların sadece asma tavan sistemlerinde kullanıldığı düşünülüyor. Oysa bunun dışında cephe kaplama sistemlerinde de sıklıkla bu malzemelerin kullanıldığını belirtebiliriz. Böylelikle avantajlarından cephe kaplama  çalışmalarında da faydalanılabilir. Elektrik ve mekanik sistemlerin üzerini örtüyor olması estetik bir görüntü elde etmek amacıyla da kullanılmasını beraberinde getiriyor.

Bu sistemler yarı geçirgen bir yüzeye sahip oluyor. Mimari açıdan pek çok farklı çalışma için kullanıma uygun olan metal tavan sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz  bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle başta fiyat bilgisi olmak üzere merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını detaylı bir şekilde alabilirsiniz. Mekanlara değer katmak için siz de bu sistemleri daha yakından inceleyin.

Bize Hemen Ulaşın