Tavan Modelleri

...
Tavan Modelleri
Tavan Modelleri

Hem endüstriyel hem dekoratif açıdan ortama güzel bir görünüm katan asma tavan modelleri, sağlamlığı ve düşük bütçeye uygun fiyatıyla birçok müşterinin hedefi konumunda olmakta. Mimari açıdan hem konutta hemde ofislerde kullanıma uygun bu modeller, farklı renk seçenekleri ve farklı metal tavan tarzları ile de kullanıcılara istediği tavan modeli seçimini sunuyor.

Birçok müşteri, asma tavan modellerinin yıllar boyunca sorunsuzca kullanılmasından, aynı zamanda bir kısmının hasar almasında yalnızca o kısmın değişiminin yeterli olmasından dolayı bu üründen memnun olmakta. Ceylanlar Metal, metal işleme konusunda çeşitli tavan modelleriyle birlikte müşterilere hizmet sunuyor.

Modern Asma Tavan Modelleri

Metal ürünler ağırlıklı hizmet sunan firmanın sunduğu hizmetler arasında asma tavan uygulaması yer alır. Asma tavan modelleri, firma tarafından metalden üretilen ve birçok avantajı olan bir tür. Genellikle işletmelerin tercih ettiği asma tavan, maliyeti düşük bir ürün olmaktadır. Bu da birçok müşteri tarafından olumlu bir durum.

Asma tavanın sağladığı bir diğer avantaj renk seçenekleri sunmasıdır. Bu sayede müşteriler istediği tarzda ve istediği şekilde bir tavan stilini kendi binalarına yerleştirebilecek. Günümüzde asma tavan uygulamasına yoğun bir talep bulunmaktadır. Geçmişte de olduğu gibi bu ürünün halen kullanımı sağlanmaktadır.

Tavan tasarım modelleri arasında müşteriye estetiklik katan asma tavanlar, metal oluşundan dolayı yıllar geçse dahi sorunsuz bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyor. Farklı şekillerde bulunan tavan modelleriyle birlikte kullanıcı kendisine en uygun olanı seçebilir.

Asma Tavanlar Birçok Avantaj Sağlıyor

Alçı tavan modellerine göre daha kaliteli bir yapıya sahip metal tavan, sağlam bir yapı sunuyor. Metal tavan türü, özellikle ofislerde görülse dahi birçok alanda kullanılmaktadır. Tavanın çeşitli şekillerde kaplandığı bu modellerde farklı renk seçenekleri de müşterilere sunulmaktadır.

Ev dekorasyonunda da tercih edilen bu ürünün müşteriler açısından birçok avantajı bulunur. Bu avantajlar arasında estetik bir görünüm sunması yer almaktadır. İlham verici bir görüntüye sahip tasarımsal tavanlar, birçok kullanıcının ilgisini çekmiş ve müşterilerden beğeni toplamıştır.

Müşterinin isteğine göre düzenlenen tavanlar, farklı tarzlarda herkese uygun bir şekilde yer almaktadır. Yatak odası, salon, mutfak, hol, oturma odası gibi her alanda tercih edilen bu tür, salon dekorasyonuna dahi güzel bir görünüm katar. Asma tavanlar arasında yer alan metal tavan yöntemi yaşam alanlarını harika bir yer haline döndürüyor.

Özgün tasarımların yer aldığı firmada müşteriler kendi istekleriyle eşsiz tasarımların sahibi olabilir. Bu tür tavanların avantajı arasında yangına dayanıklılığı yer almaktadır. Bu sayede yangın çıktığı esnada yanmazlar. Dayanıklı yapısı ile bozulmadan yıllar geçse dahi rahatlıkla kullanılabilirler.

Bize Hemen Ulaşın