Bize Ulaşın
Hakkımızda

Ceylanlar Metal olarak , üretim hayatına 1992 yılında başlayıp bugüne kadar kendi sektörümüzde ilerleyerek kısa sürede uzman ve öncü hale geldik. Firmamız alüminyum, bakır, pirinç, titanyum, paslanmaz, galvaniz ve dkp gibi bir çok metali genişletme  perforasyon yöntemiyle  işleyebilmektir. Seri ve kaliteli üretim yapabilmek adına makine inovasyonlarını kendi bünyesinde çözümleyen ekip ve teknik donanıma sahip firmamız, mimari ve endüstriyel çözümleri en kaliteli şekliyle sunmaktadır.

Mimari
Uygulamalar

Bir çok metal (alüminyum,galvaniz,titanyum vb) türü ile üretilebilen “genişletilmiş metal”, tüm dekorasyon alanlarında, dış cephe kaplamalarında, ısı yalıtımlarında, asma tavan uygulamalarında,ev içi ve ev dışı kullanım alanlarında , düzenli , estetik görünümü ile yaşam standartlarınıza katma değer sağlar. Aynı zamanda uzun ömürlü oluşu ile alternatif ürünlere nispeten çok daha ergonomik bir kullanım sağlamaktadır.

Uygulamalar Uygulamalar
Endüstriyel
Uygulamalar

Bir çok metal (alüminyum,galvaniz,paslanmaz titanyum vb) türü ile üretilebilen “genişletilmiş metal  ve perfore sac filtrasyon ve muhafazalamada en yaygın kullanımdır.İstenilen ebatlarda kesim ve rulo olarak çalışılmaktadır.Genişletilmiş metal kullanım alanları yağ ve hava filtreleri,menfez teli,sıva teli,araba ızgaraları ,arı polen filtreleri,yürüyüş yolları,sineklik teli.Büro malzemeleri olmak üzere birçok endüstri sektörüne uygulanabilir.

Uygulamalar Uygulamalar
Neden Genişletilmiş Metal?
Genişletilmiş Metal

Bir çok metal (alüminyum, galvaniz, titanyum vb) türü ile üretilebilen “genişletilmiş metal”, tüm dekorasyon alanlarında, dış cephe kaplamalarında, ısı yalıtımlarında, asma tavan uygulamalarında, ev içi ve ev dışı kullanım alanlarında, düzenli, estetik görünümü ile yaşam standartlarınıza katma değer sağlar. Aynı zamanda uzun ömürlü oluşu ile alternatif ürünlere nispeten çok daha ergonomik bir kullanım sağlamaktadır.

Genişletilmiş Metal Genişletilmiş Metal
Uygulamalar
Bize Hemen Ulaşın