Ceylanlar Metal Çalışanlara, Topluma ve Çevreye Karşı Sosyal Sorumluluğu

Çalışmalarımız sırasında sosyal ve çevresel konuları asla gözden kaçırmıyoruz. Durum daha da kötüleşmeden harekete geçmemiz gerektiğini biliyoruz, bu nedenle üzerimize düşen sorumluluğu alma konusunda cesuruz, kendi katkımızı sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve durumu daha iyi hale getirebilecek her şeyi yapıyoruz.

Bütünlük
Bütünlük

Dürüstlük yalnızca şirket kültürümüzün bir parçası olmakla kalmıyor, aynı zamanda dünyaya bakış açımızı da yansıtıyor. Dürüstlüğü en temel sosyal sorumluluk olarak görüyor ve gelişimimiz boyunca yaptığımız her şeye bunu uyguluyoruz.

Çalışanlara
Çalışanlara

Çalışanlarımızın meşru haklarını ve çıkarlarını koruyun ve çalışanlarımıza büyüme fırsatları sağlayın.

Topluma
Topluma

Genişletilmiş metal endüstrisi mevzuatına uyun, sağlam kurumsal rekabet gücünü teşvik edin ve sosyal ve ekonomik kalkınmayı artırın.

Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilirlik

Endüstri lideri genişletilmiş metal üreticisi olarak Ceylanlar Metal, her zaman sürdürülebilir kalkınma stratejisine bağlı kalıyor ve çocuklarımızın ve torunlarımızın yararına enerji ve hammadde tasarrufu sağlamak için mümkün olan her şeyi yapıyor.

  • Genişletilmiş metal, dilme ve gerdirme yoluyla üretilir, hammadde israfı olmaz ve geri dönüştürülebilir.
  • Ürün değiştirme döngüsünü uzatan, yüksek kaliteli, dayanıklı ürünler üretmeye çalışıyoruz.
  • Çeşitli kaynakları makul şekilde kullanın, enerji verimliliğini artırın ve üretim sürecinde gereksiz atıkları azaltın.
  • Kirletici maddelerin, endüstriyel atık suyun ve karbondioksitin deşarjını önleyin veya azaltın.
Çalışanlarımızın Sağlığını ve Güvenliğini Koruyun
Çalışanlarımızın Sağlığını ve Güvenliğini Koruyun

Ceylanlar Metal olarak çalışanlarımızın sağlığına ve güvenliğine büyük önem veriyoruz. Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini sağlamak için bir dizi iş güvenliği koruma tedbirimiz bulunmaktadır. Çalışanlarımızın güvenlik bilincini geliştirmek için düzenli güvenlik eğitimi ve öğretimi gerçekleştirin. Beklenmedik kazaları önlemek için tüm üretim makineleri koruyucu korumalarla donatılmıştır.