İnşaat

Genişletilmiş Metal Bina Yapısının Güçlendirilmesi için İdeal Bir Seçim

Yüksek binalar, sivil binalar, ticari binalar ve diğer önemli binalarda inşaat sırasında genel stabilite ve güvenlik dikkate alınmalıdır. Uygun maliyetli bir bina koruma malzemesi olarak genişletilmiş metal, genel yapısını geliştirmek, binaların hizmet ömrünü uzatmak ve insanların can güvenliğini korumak için bina duvarlarında, çatılarda, tuğlalarda vb. yaygın olarak kullanılmaktadır.

Genişletilmiş Metal Çıta

Genişletilmiş metal çıta genellikle inşaat sırasında bina duvarlarını güçlendirmek için duvar sıvasının temeli olarak kullanılır. Yükseltilmiş ağ yüzeyi, sıvanın yapışmasını arttırır ve beton veya sıva daralmasından kaynaklanan duvar çatlamalarını etkili bir şekilde önleyebilir, böylece binaların kalitesini artırabilir. Beton, tuğla, ahşap, sıva ve diğer tüm yüzeylerde yaygın olarak uygulanır.
Genişletilmiş metal çıtamız, mükemmel korozyon direncine sahip yüksek kaliteli galvanizli çelik veya paslanmaz çelik malzemelerden yapılmıştır.

Rabis Teli

Tuğla takviyeli genişletilmiş metal ağ esas olarak bina kapı ve pencere açıklıklarının tuğlalarını güçlendirmek için kullanılır; titreşim ve sıcaklık değişimlerinden kaynaklanan hasarı azaltmayı ve kapı ve pencere açıklıkları etrafındaki çatlamayı önlemeyi ve böylece duvarın genel yapısını iyileştirmeyi amaçlar. Tuğla takviyeli genişletilmiş metal ağımız, kesilmiş ve gerilmiş yüksek kaliteli galvanizli çelik veya paslanmaz çelik sacdan yapılmıştır. İnşaat sırasında işçilerin kullanımını kolaylaştırmak için bobinler halinde tedarik edilir.

Genişletilmiş Metal Oluk Korumaları

Genişletilmiş metal oluk korumaları bir tür oluk koruma cihazıdır. Suyun zamanında tahliye edilebilmesini sağlamak ve oluk tıkanmasından kaynaklanan çatı hasarını önlemek için genellikle düşen yaprakları, dalları ve döküntüleri engellemek amacıyla çatılara monte edilir. Standart genişletilmiş metal ve düzleştirilmiş genişletilmiş metal oluk korumalarımız, oluk koruması için uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Genişletilmiş Metal Alçıpan Güvenlik Mesh

Davetsiz misafirlerin binaya girmesini önlemek veya geciktirmek için ahşap veya alçı duvarın içine genişletilmiş metal sabitlenir. Cezaevlerinde, devlet dairelerinde, bilgisayar odalarında, havaalanı güvenliğinde, askeri tesislerde veya sıkı koruma gerektiren herhangi bir bina tesisinde kuruluma uygundur.

Popüler Modeller
Burada ortak dekoratif mesh metal modellerimizi gösteriyoruz. Özel gereksinimlerinizi karşılamak için özel dekoratif mesh metal ürünlerinizi tasarım konseptinize göre de geliştirebiliriz.