Genişletilmiş Metal Korkuluklar ve Balkon Korkulukları Güvenli, Dayanıklı ve Çekici

Genişletilmiş metal korkuluklar sağlam ve dayanıklıdır ve genellikle merdiven korkulukları veya balkon korkulukları olarak kullanılır. Yalnızca güvenlik koruması rolünü oynamakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli delik desenleri, renkleri ve boyutlarıyla farklı mimari tarzlara mükemmel uyum sağlar.


Genişletilmiş metal ürünlerimiz, mükemmel korozyon direnci sunmak ve iç veya dış mekan uygulamalarında uzun ömürlü olmasını sağlamak için toz boyalı veya anodize kaplamalarla donatılmıştır.

Özellikler

  • Eşsiz, çekici görünüm harika bir dekorasyon etkisi sağlar.
  • Yüksek mukavemet ve iyi darbe dayanımı, yüksek güvenlik sağlar.
  • Düzgün açıklıklar havanın ve ışığın serbestçe geçişine izin verir.
  • Korozyona dayanıklı yüzey işlemi, sağlam ve dayanıklıdır.
  • Kolay kurulum ve bakım gerektirmez.
Genişletilmiş Metal Korkuluklar ve Balkon Korkulukları Güvenli, Dayanıklı ve Çekici
Popüler Korkuluk Modelleri
Burada ortak dekoratif genişletilmiş metal modellerimizi gösteriyoruz. Özel gereksinimlerinizi karşılamak için özel dekoratif genişletilmiş metal ürünlerinizi tasarım konseptinize göre de geliştirebiliriz.
Öne Çıkan Projeler

Son derece dayanıklı ve darbelere karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyen genişletilmiş Metal mesh çit korkuluk sistemleri Işık geçirgenliği sayesinde büyük bir ilgi görüyor. Şık bir  görünüme sahip olmasının yanı sıra pratik bir şekilde uygulanabilir olması da genişletilmiş Metal mesh çit korkuluk sistemlerinin büyük bir ilgi görmesini beraberinde getiriyor. 

Geniş alanlar mükemmel  bir sonuç elde etmek için ürün modellerimizi hemen inceleyin. Farklı metal materyaller kullanılarak üretilen ve aynı zamanda renklendirerek çok daha güçlü bir görsel etkiye sahip olan çit korkuluk sistemleri Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. özellikle nemli ortamlarda rahatlıkla tercih edilebilen Bu sistemler korozyona karşı da yüksek mukavemet özelliği sergiliyor.

Herhangi bir mekana uygulanması ne kadar kolaysa sökülmesi ve temizlenmesi de bir o kadar kolay olduğundan en ideal çit korkuluk seçeneklerinden biri olarak değerlendiriliyor. Farklı gözenek genişlikleri sunacak şekilde tasarlanan pek çok model  seçeneği incelemeniz için sizi bekliyor. Ürünler hakkında bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.