Mühendislik

Genişletilmiş Metal Çeşitli Mühendislik Projeleri için En İyi Çözümleri Sunuyor

Genişletilmiş metal, dilme ve gerdirme işleminden sonra masif çelik levhadan yapılmış tek parça bir ağ malzemesidir. Sağlam ve dayanıklıdır ve mükemmel yük kapasitesi ve kaymayı önleme performansı sunar. Sonuç olarak yayalar ve ekipmanlar için güvenli çalışma koşulları yaratılabilir. Yürüyüş yolları, merdiven basamakları, sera bankları, treyler rampaları vb. yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Uygulama talebinizi karşılamak üzere özel mühendislik projeleriniz için özel genişletilmiş metal çözümler sağlayabiliriz.

Yürüme Yolu

Genişletilmiş Metal Geçit İnşaat Projeleri için Güvenli Bir Geçiş Sunuyor
Genişletilmiş metal yürüme yolu, yüksek yük kapasitesi ve mükemmel kayma önleme performansı sunar. Bu nedenle, yürüme yolu, petrol ve gaz platformu, açık deniz platformu, güneş paneli inşaatı, çatı platform sistemleri vb. gibi inşaat, ulaşım, bakım faaliyetleri için güvenli bir geçiş sağlamak amacıyla çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Alüminyum, karbon çeliği, paslanmaz çelik ve diğer genişletilmiş metal yürüyüş yolları tedarik edebiliriz. Korozyon direncini arttırmak ve servis ömrünü uzatmak için genellikle galvanize veya toz boyayla kaplanmıştır.

  • Mükemmel kayma önleyici performans. Yükseltilmiş ağ yüzeyi, yayaların kaymasını önlemek ve yürüme güvenliğini sağlamak için ayak altı ile yürüyüş yolu temas alanı arasındaki kesiri artırır.
  • Yüksek yük kapasitesi. Standart genişletilmiş metalden daha kalın 3 mm – 8 mm kalınlığındaki çelik plakalardan yapılmış, kaynak bağlantısı yoktur. Ayrıca geniş halat genişliği ve açılma boyutu da daha yüksek yük kapasitesi sağlar.
  • Korozyon direnci. Galvanizli veya toz boyalı yüzey, asitlere ve bazlara karşı mükemmel bir dirence sahip olmasını sağlar.        
  • Kolay bakım. Açılış tasarımı kir, yağmur ve karın düzgün bir şekilde düşmesini sağlar, temizlik ve bakım sıklığını azaltır.
Merdiven Basamakları

Genişletilmiş Metal Merdiven Basamakları Yayalar için Güvenli Basamak Sağlar
Genişletilmiş metal merdiven basamakları mükemmel kayma önleyici performansa ve yüksek yük kapasitesine sahiptir ve proje inşaatında hareketli merdivenler, sabit merdivenler ve spiral merdivenler için çok uygundur. İnşaat çalışanlarınız için güvenlik koruması sağlamak amacıyla uygulama ortamlarınızla mükemmel uyum sağlayan genişletilmiş metal merdiven basamakları sağlayabiliriz.

  • Mükemmel kayma önleme performansı, yayaları kaymadan kaynaklanan düşme risklerinden korur.
  • Sert yapı, yüksek yük kapasitesi ve güçlü, sağlam destek sunar.
  • Elmas açıklıklar kar, su, yağ ve sıvının dışarı akmasına yardımcı olur.
  • Benzersiz yüzey yapısı, insanlar yüksek bir yerden aşağıya bakarken göz kamaştırıcı hissi etkili bir şekilde önleyebilir.
Popüler Modeller
Burada ortak dekoratif mesh metal modellerimizi gösteriyoruz. Özel gereksinimlerinizi karşılamak için özel dekoratif mesh metal ürünlerinizi tasarım konseptinize göre de geliştirebiliriz.
Galeri