Sıkı Kalite Kontrolü

Ürün kalitesi her zaman müşterilerimizi ve kendimizi en çok ilgilendiren konudur. Müşterilerimize mükemmel genişletilmiş metal ürünler sunarak maksimum müşteri memnuniyeti elde etmek için çok çalışıyoruz. Tam bir kalite kontrol sistemi seti kurduk ve ISO 9001 ve SGS sertifikasını geçtik. Özel kalite analiz ekibimiz, hammadde alımından üretime, bitmiş ürün ambalajından nihai mükemmel teslimata kadar üretimin her aşamasında sıkı kalite kontrolü uygular.

Uluslararası Sertifikasyon

Şu ana kadar genişletilmiş metal endüstrisinde lider olduk. ISO9001-2015, EN ISO 14001-2004 ve OHSAS 18001-2007 diğer uluslararası sertifikaları aldık ve yerli ve yabancı müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olduk.

Gerçek Zamanlı Üretim Süreci Takibi
Gerçek Zamanlı Üretim Süreci Takibi

Üretim süreci sırasında teknisyenlerimiz delme, düzleştirme, kesme ve tesviye bağlantılarını gerçek zamanlı olarak izler. Bir yandan ürün kalitesini istediğimiz zaman test edebiliyoruz; diğer yandan üretim sürecindeki eksiklikleri tespit ederek üretim hattımızı ve ürün kalitemizi sürekli geliştirebiliriz.

Sıkı Kalite Kontrolü Kaynaklardan Başlar
Sıkı Kalite Kontrolü Kaynaklardan Başlar

Hammadde çelik levhalarımız tanınmış tedarikçilerden gelmektedir. Ayrıca, kalite denetçisi, alınan hammaddelerin ilgili kalite standartlarını ve gerekliliklerini karşıladığından ve hatta aştığından emin olmak için hammaddeleri alırken kimyasal kompoziti, boyutları ve diğer ilgili öğeleri test edecektir. Ürünlerimizin üretim toleranslarına uygun olduğundan ve en iyi yük taşıma kapasitesine ve korozyon direncine sahip olduğundan emin olmak için hammadde kimyasal kompozit analizi, ağ açma testi ve ürün performans testlerini gerçekleştirecek bağımsız bir laboratuvarımız var. Ayrıca, ürünlerimizi özel uygulamalarınızda güvenle kullanmanız için ilgili test raporlarını da sağlayabiliriz.

İyi Tasarlanmış Paket
İyi Tasarlanmış Paket

Ürünlerin kimyasal ve fiziksel özelliklerine göre taşıma sırasında ürünün zarar görmemesi için ambalajlamada su geçirmez, neme dayanıklı ve kırılmaz malzemeler kullanıyoruz. Ayrıca, farklı müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için müşterinin özel gereksinimlerine göre özelleştirilmiş ambalaj da sağlayabiliriz.

Araştırma ve İnovasyon
Araştırma ve İnovasyon

Tasarım ve Ar-Ge ekiplerimiz, ürün kalitesini iyileştirme ve yeni ürünler geliştirme çalışmalarına odaklanmış, farklı sektörlerden müşterilere en iyi hizmeti sunmayı ve kazan-kazan sonuçlarına ulaşmayı amaçlamaktadır.

Araştırma ve İnovasyon %100 Ürün Denetimi
Araştırma ve İnovasyon %100 Ürün Denetimi

Paketlemeden önce tüm müşterilerin gereksinimlerinin karşılandığından emin olmak için ağ açıklığı ve çelik levha kalınlığı üzerinde %100 ürün denetimi gerçekleştiriyoruz.