Endüstriyel

Size Özel Genişletilmiş Metal Uygulama Alanınızı Seçin

Ceylanlar Metal delikli ve genişletilmiş metal mesh ürünleri çok sayıda potansiyel endüstriyel uygulamada tarım, enerji, otomotiv, kimya endüstrilerinde kullanım alanına sahiptir.
 
Ceylanlar Metal, gıda sektöründe filtreleme ve pişirme ekipmanlarında, elektrik santrallerinde koruyucu kabin uygulamalarında, ulaşım sektöründe araç taşıyıcı treylere kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir ve geniş bir ürün paleti sunmaktadır. Gereksinimlerinize göre ürünler sunmak için bilgi, uzmanlık, makine parkuru, ekipman ve malzemelerle endüstri alanında ürün sağlamaya devam etmekteyiz.

Endüstriyel Ürünler
Endüstriyel Uygulamalar

Dünyada gerçekleştirilen ticari faaliyetlerin üretim alanları endüstri olarak isimlendirilmektedir. Bu üretim alanlarında kullanılan ürünler de endüstriyel ürün olarak tanımlanır. Endüstriyel ürünler kategorisinde yer alan binlerce farklı ürün bulunur. Bu ürünler genellikle metaller kullanılarak üretilen dayanıklı malzemelerdir. Böylece uzun süre sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam edebilirler.

Ülkemizde firma tipi endüstriyel ürünler üreten çok sayıda firma bulunur. Ceylanlar Metal de bu firmalar arasında önemli bir konuma sahiptir. Firmamız bulaşık makinesi gibi elektronik ürünler yerine metal sac, mesh ya da tel üretimini tercih eden bir firmadır. Endüstriyel alanlarda sürekli olarak kullanılan bu ürünlere firmamızdan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hangi Endüstriyel Malzemelerin Üretimini Gerçekleştiriyoruz?

Firmamız birçok farklı alanda kullanılabilen kaliteli ürünler üretmeyi tercih etmektedir. Pişirme ekipmanlarıyla birlikte uyumlu bir şekilde çalışabilen teller, ızgaralar, mesh ya da metal saclar firmamızın devamlı olarak üretimini gerçekleştirdiği ürünlerdir. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan firmamızdan bu endüstriyel ürünlerin tamamını rahatlıkla satın alarak hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

Genişletilmiş Metal Mesh

Endüstriyel alanlarda birçok farklı tesisat bir arada kullanılmaktadır. Bu durum tavanlardan çok sayıda boru ya da kablonun geçişi anlamına gelir. Genellikle asma tavanlar kullanılarak bu tesisatların gizlenmesi tercih edilmektedir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen genişletilmiş metal mesh tavan kaplama ürünü olarak tercih edilecek en doğru malzemeler arasında yer almaktadır.

Çok büyük alanların geçilmesi için asma tavanlarda kullanılan bu ürünler muhteşem bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Her zaman modern bir görünümü size sunan bu ürünler son derece ferah ve hava alan sistemlerdir. Endüstriyel alanlarda ortaya çıkan nem problemlerine karşı da muhteşem birer seçenek olarak gösterilmektedir.

Mikro Genişletilmiş Metal Mesh

Ürün yelpazemizde yer alan genişletilmiş mesh modellerine nazaran daha küçük gözlere sahip olan mikro mesh seçenekleri birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Profesyonel mutfak tasarımlarında sürekli olarak tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Diğer mesh modellerimiz gibi asma tavanlarda rahatlıkla tercih edilirken çok daha yoğun bir metal görünümü ortaya çıkarmaktadır.

Firmamızın uygun fiyatlarla satışa sunduğu bu ürünlerde gözlerin ebatlarında istenen şekillerde değişiklikler yapılabilmektedir. Ayrıca metal malzemelerimizin tamamında kalınlık ayarları da rahatlıkla yapılır. Firmamızdan satın alacağınız ürünlerin tamamı sizin kullanım alanınıza en uygun ürünler olacaktır. Son derece dayanıklı ürünler olmasına rağmen çok ağır olmayan malzemelerdir. Bu sebeple de rahatlıkla tanışabilen ve montajı yapılabilen ürünlerdir.

Perfore Delikli Sac

Düz ve deliksiz yapıdaki sacın üzerine yuvarlak bir şekle sahip olan deliklerin açılması ile elde edilen perfore delikli saclar endüstriyel alanlarda en çok kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Diğer metal mesh modellerinin özelliklerine sahip olan bu ürün tek parça halinde olması ile ön plana çıkmaktadır. Dayanım açısından oldukça doğru bir tercih olarak gösterilebilmektedir.

Görsel açıdan birçok kişiye göre en doğru tercihlerden bir tanesi olmaktadır. Delikli yapısı ile birlikte oldukça düzenli bir görüntü ortaya koyar. Endüstriyel çalışma alanlarında her zaman yer almaktadır. Satın alınırken deliklerin çapına ve metalin kalınlığına dikkat edilerek seçimlerin yapılması gerekmektedir. Güvenlik açısından da hiçbir sorun yaratmayan bu ürünleri çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Genişletilmiş Metal Mesh Izgara

Endüstriyel alanlarda ızgaralar her zaman kullanılan malzemelerdir. Tost makineleri ya da diğer pişirme cihazlarında özel ızgaralar tercih edilir. Ancak ızgaraların kullanım alanları yalnızca bununla sınırlı değildir. Firmamız tarafından üretilen mesh ızgara modelleri birçok özel projede başrolü oynayan malzemeler arasında yer almaktadır.

Mesh ızgaraların en önemli özellikleri büyük alanları sıkça örülen metallerle kaplamasıdır. Bu durum son derece şık bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlarken yoğun metal kullanımı sebebiyle fiyatları biraz daha yüksek seviyelerde olur. Ancak üretimden direkt olarak satışı gerçekleştiren firmamızda tüm malzemelerde olduğu gibi mesh ızgara modellerinde de fiyatlar istenen seviyelerdedir.

Sıva Teli

Örme tuğla yapıları sürekli olarak etrafımızda görebiliyoruz. Bunlar her zaman büyük ebatlarda olmasa da endüstriyel alanlarda sıklıkla kullanılıyorlar. Tuğlaların sağlam bir şekilde örülebilmesi için arasında sıva kullanılması gerekmektedir. Geçmiş dönemde tek başına kullanılan sıvalar artık içerisinde sıva teli kullanılarak uygulanmaktadır. Bu aşamada firmamızın sunduğu ürünler devreye girer.

Sıva işlemlerinde kullanılabilecek olan bu teller tuğla yapılarda kaymaları engelleyip düzenli bir yapı ortaya çıkarmayı başarmaktadır. Bunun yanı sıra sıcaklıklara karşı çok daha dayanıklı bir sıva yapısı olmasını sağlar. Kalınlıkları değişen bu teller sıva kalınlığını değiştirmez ve mevcut kalınlığın içerisinde kendisine yer bulur. Bu özellikleri sebebiyle de sıklıkla kullanılan ürünlerden bir tanesidir.

Endüstriyel Ürünler Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Endüstriyel ürünler satın alınacağı zaman dikkat edilmesi gereken bazı etmenler yer almaktadır. Eğer bu etmenleri göz ardı ederek alışverişlerinizi gerçekleştirirseniz uzun süre memnun olacağınız malzemeleri satın alamazsınız.

Dayanıklılığa Dikkat

Firmamız tarafından sunulan tüm endüstriyel ürünler yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bunun sağlanmasında ürünlerin metal oluşunun ve kaliteli metallerin kullanılmasının payı çok büyüktür. Satın alacağınız ürünler uzun süre kullanılacak ve sizi bu alışverişten oldukça memnun bırakacak olan ürünlerdir.

Paslanmaz Olması Şart

Endüstriyel alanlarda su kullanımı oldukça fazladır. Sürekli olarak nemli ortamların ortaya çıktığı da inkar edilemez bir gerçektir. Bu sebeple de endüstriyel ürünler her zaman paslanmaz malzemelerden yapılması gerekli olan ürünlerdir. En azından neme karşı yüksek dayanım göstermesi şarttır. Firmamız bu konuda son derece özenli davranarak muhteşem ürünler elde eder. Tamamı endüstriyel alanlardaki olumsuzluklara karşı dayanıklıdır.

Uygun Fiyat Garantisi

Ülkemizde endüstriyel ürünler her zaman yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Ancak firmamız evlerde kişisel kullanım için hazırlanan malzemeler gibi endüstriyel ürünleri de uygun fiyatlardan satışa sunmaktadır. Bizlerle iletişime geçmeniz bu muhteşem fiyatları görmeniz için yeterli olacaktır.