Asma Tavan Modelleri

...
Asma Tavan Modelleri
Asma Tavan Modelleri

Mekanların bir bütün olarak algılanabilmesinde tavanların payı son derece büyüktür. Mekanın diğer bütün yüzeyleriyle oranlandığı zaman büyük yer kaplayan tavanlar form, renk ve ışık gibi araçlar kullanılarak amacına uygun şekilde tasarlanabilmektedir. Asma tavan modelleri sayesinde tavandaki bütün tesisat gizlenebilir, aydınlatma armatürleri, yangın dedektörleri gibi farklı bileşenleri entegre edebilmek de kolaylaşabilir.

Mükemmel bir akustik elde edebilmenizi sağlayan asma tavanlar aynı zamanda aydınlatma sistemleriyle de eşsiz bir uyum yakalayabilmektedir. Asma tavan sistemleri daha iyi çalışma ortamları geliştirebilmenizi de sağlar. Böylelikle iş yerinizdeki iş verimliliği de artmış olur. Ortam koşullarının iyileştirilmesi ve can güvenliğinin sağlanabilmesi için tavanlarda yer alan havalandırma, yangın dedektörü ve yangın söndürme sistemi gibi cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar zaman zaman tamir ve bakım ihtiyacı hissetmektedir. Asma tavan modelleri kullandığınız zaman bakım ve onarım işlemlerini de daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Asma Tavan Modelleri Nasıl Seçilir?

Asma tavanlar arasında yatak odaları ve salonlar için farklı türler bulunmaktadır. Her bir asma tavan modelinin kullanım alanı ve tasarımı birbirinden farklıdır. Duvarlarınızı ve mekanınızın genel dekorasyon stilini tamamlayabileceğiniz asma tavanlar aynı zamanda mobilyalarınız ile de mükemmel bir uyumluluk yakalayabilmektedir. Ahşap, kompakt veya kaplama malzemeleriyle de üretilebilen asma tavan modelleri arasında klasik ve modern asma tavan modelleri bulunmaktadır.

Asma tavan modelleri arasından seçim yapacağınız zaman ilk etapta profesyonel hizmet alabileceğiniz firmaları tercih etmelisiniz. Daha sonra mekanınızda yer alan genel dekorasyon stiline uyum sağlayabilecek olan asma tavanları seçmelisiniz. Böylelikle mekanınız ile bütünlük oluşturabilecek asma tavanlara sahip olmuş olursunuz. Asma tavan fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özellikleri, modeli ve markasına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bize Hemen Ulaşın