Bize Ulaşın

Asma Tavan Sistemleri

...
Asma Tavan Sistemleri

Mimari açıdan binaya ince bir dokunuş katan asma tavan sistemleri, uygun fiyatıyla da birçok müşteri tarafından sıkça tercih edilen bir hizmet olarak karşımıza çıkmakta. Ortama estetik bir görünüm katan bu tür sistemler, yalnızca uygun fiyatı için tercih edilmiyor.

Müşteriler ortama dekoratif bir görünüm katan bu ürünü aynı zamanda dayanıklı yapısı sayesinde tercih ediyor. Küçük bir hasar aldığında yalnızca o bölgenin değişiminin yeterli olduğu asma tavan, müşterilerin ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Bu sektörde hizmet veren Ceylanlar Metal, müşterilerine sunduğu etkili hizmet ile birlikte büyümeye devam ediyor. 1992 yılından beri sağladığı hizmetler ile alanımızda profesyonel bir tecrübe edinmiş olarak yer alıyoruz.

Metal Asma Tavan Sistemleri

Metal asma tavan, tavanların üst kısımlarında bulunan ve genellikle ızgara görünümünde yer alan bir tavan sistemidir. Farklı çeşitleri bulunan bu tavan çeşidi, müşterinin isteğine göre farklı stillerde de sunulmaktadır. Endüstriyel açıdan olduğu gibi mimari açıdan da birçok kişiye hitap eden bu tavanlar renk çeşitliliği ile de insanlara hizmet sunmaktadır. 

Her binanın boyutuna göre ekibimiz tarafından uygun bir şekilde tasarlanan tavanlar, uzman ekibimiz tarafından profesyonelce monte edilir. Ekibimiz müşteriden aldığı sipariş sonrasında öncelikle binaya girer ve binanın genel durumunu kontrol eder. Devamında binadaki gerekli ölçümler ve hesaplamalar yapıldıktan sonra bina tavanına en uygun metal tavan üretilmeye başlanır. Üretim aşamasından sonra asma şeklinde üretilen metal tavan binanın tavanına yerleştirilir. Aynı zamanda bu işlem yapılırken bir yandan da müşteriye güncel bilgiler sunulur.

Asma Tavanın Avantajları

Asma şeklinde üretilen tavan sisteminde birçok özellik yer almaktadır. Bu bakımdan dolayı tavan sistemlerini kullanmak müşterilere çeşitli avantajlar sağlar. Ofis, tesis, kafe, işletme, kamu kurumları gibi çeşitli alanda tercih edilen tavan çeşidi estetik görünüme sahip olmasıyla birçok müşteri tarafından sevilen bir ürün olmaktadır.

Farklı stillerde üretilen bu tavan türü, renkli çeşitleri ile de müşterilerine hizmet sunuyor. Tasarımsal asma tavan sistemleri sunduğu çeşitlilik ile birlikte özellikle işletmeler tarafından tercih edilen bir ürün. Bunun nedenleri arasında uygun fiyatlı olan bu ürünün kaliteli bir hizmet ile beraber sunulması.

Ceylanlar Metal, bu konuda müşterilerine en iyi hizmeti sunmak amacıyla yılların tecrübesi ile kendini geliştirmeye devam ediyor. Uzman kadroya sahip firmanın sağladığı bu üründeki bir diğer avantaj dayanıklı bir yapı sunmasıdır.

Hafif darbelere karşı sağlamlığını koruyan ürün, yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Elektrik veya diğer kablolar için gizleme görevi gören bu ürün sayesinde kabloları tavanın üzerinde saklamak mümkün hale geliyor.

Firmamızın bir diğer avantajı da işini profesyonel çalışan ekip ile birlikte hızlı bir şekilde tamamlamasıdır. Bu sayede müşterilerin verdikleri sipariş kısa sürede halledilecek. Birçok kullanıcı için önemli olan bu faktör müşterilerin zaman tasarrufu yapmasını sağlamaktadır.

Bize Hemen Ulaşın