Cafelere Uygun Asma Tavan Sistemleri

...
Cafelere Uygun Asma Tavan Sistemleri
Cafelere Uygun Asma Tavan Sistemleri

Cafelerin sayısı her geçen gün artış gösterirken işletmeler birbirlerinin önüne geçebilmek adına yeni atılımlar gerçekleştiriyor. Hiç kuşkusuz bir cafenin müşteriler tarafından beğenilmesinde dekorasyon çok büyük bir etmen.

Cafelerin zeminden tavana kadar kusursuz bir görünüme sahip olması gerekli. Her aşaması planlanmalı ve plana uygun bir şekilde hareket edilmelidir. Firmamız cafelere uygun asma tavan sistemleri ile birlikte işletmeleri birçok sorundan kurtarır.

Cafe asma tavan modelleri incelendiğinde her zaman metal tavanlar göze çarpıyor. Alçı tavan cafeler için çok da uygun olan ürünler değil. Siz de işletmenize muhteşem bir asma tavan kazandırmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarım Özgürlüğünün Keyfini Sürün

Tavan dekorasyonu mimarı açıdan çok büyük bir önem taşır. Kullanılan asma tavanların her zaman cafenin iç dekorasyonuna uygun bir yapıda olması gerekecektir. Metal meshler kullanılarak hazırlanan tavanlarda tasarım adına tam anlamıyla bir özgürlük söz konusu olacaktır.

Firmamız tavan tasarımı konusunda sizlere onlarca farklı seçenek sunacaktır. Eğer belirli bir talebiniz varsa bunu bize iletme şansınız da olacaktır. Böylece cafenizin tavanı tam olarak aklınızdaki hale gelebilir.

Metal tavanlarda renk konusunda hiçbir sorun yaşanmaz. Metal malzemeler rahatlıkla istenen renkte üretilip yerine monte edilebilir. Özellikle kendi renklerine sahip olan büyük markalar bu asma tavanlar ile dekorasyonlarını kusursuz bir şekilde tamamlayabilirler.

Akustik Sorunlarına Son

Cafeler misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak adına devamlı olarak müzik yayını yapar. Bazı durumlarda özel bir aktivite varsa bu aktivite için özel ses düzenekleri kurulur ve tüm cafenin aynı seviyede sesi duyması istenir.

Firmamız tarafından üretilen metal tavan kaplama sistemleri her zaman akustik yönden yapıyı destekleyecektir. Sesin eşit ve net bir şekilde yayılmasına fayda sağlar. Bu sayede cafede yalanılan ses problemleri tamamen ortadan kalkacaktır.

Cafelerdeki tavan uygulaması metal malzemelerden oluşmuyorsa sesin yönetilmesi oldukça zor olur. Metal kendi özellikleri sayesinde sesi yutmaz ve rahatlıkla diğer alanlara yönelmesini sağlar. Cafenizde kusursuz bir ses sistemi olmasını istiyorsanız metal asma tavanları tercih etmeniz şart.

Kusursuz Tavan Aydınlatması

Tavanların en önemli özelliklerinden bir tanesi de ortamın aydınlatılmasında görevli olan ışık kaynaklarını taşımasıdır. Cafelerde genel olarak büyük avizeler kullanılmaz. Birçok cafede spot ışıkları tercih edilmektedir. Metal asma tavanlar bu konuda en doğru adres olarak gösterilebilir.

Cafelerin tavan aydınlatma dekorasyonunda tek ve büyük ışık kaynakları kullanılıyorsa metal tavanlar bu aydınlatma araçlarına göre tasarlanabilmektedir. Aydınlatmaların yer aldığı bölgelerde tercih edilen metal parçalar özel olarak kesilip yerine monte edilir. Herhangi bir ışık kaynağının kullanımına engel olmamaktadır.

Cafe tavan uygulamaları seçiminde kusursuz bir aydınlatma imkânı sunan ürünlere yönelmeyi düşünüyorsanız zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Cafeniz istediğiniz miktarda ve estetik görünüme sahip bir şekilde aydınlatılacaktır.

Tek Bir Kabloyu Dahi Göstermeyin

İnsanlar asma tavanların yalnızca dekorasyon amacıyla kullanıldığı düşünürler. Ancak cafe gibi çok sayıda teknolojik cihazın bir arada kullanıldığı alanlarda kabloların ve tesisatların gizlenmesi için de asma tavanlar tercih edilmektedir.

Cafenize gelen misafirlerin bir tane dahi kablo görmesini ve göz zevkinin bozulmasını istemiyorsanız asma tavan tercih etmeniz şart. Tabi ki ilk tercihiniz metal mesh tavanlar olacaktır. Ancak dekorasyona göre alçıpan asma tavanların tercih edilmesi gerekiyorsa tercihinizi bundan yana da kullanabilirsiniz.

Alçıpan tavanları tercih ettiğinizde metal mesh malzemenin avantajlarından feragat ettiğinizi düşünmeyin. Çünkü alçıpan asma tavanların içerisinde de metal mesh malzemeler kullanılabilir.

Cafeler İçin Asma Tavan Fiyatları

Cafenizin metal asma tavan ya da gergi tavan sistemleri kullanmayı düşündüğünüzde karşınıza çok yüksek fiyatlarla gelen firmalar olacaktır. Kurumsal bir yapıda olmayan firmalar cafenize çok yüksek fiyatlar sunarak dekorasyon için aklınızdaki düşünceleri kazanca çevirmeye çalışacaklardır.

Kusursuz bir cafe sahibi olmak istediğiniz için bedeli ne olursa olsun ödemeyi kabul ederseniz çok ciddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Her zaman doğru ürünü doğru adreslerden almanız gerekmektedir. Metal asma tavanların Türkiye’deki 1 numaralı satıcısı olan firmamız cafeniz için kusursuz bir hizmet sunar.

Bizimle iletişime geçerek tavan fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Karşınıza çıkan fiyatların sizi çok şaşırtacağını biliyoruz. Bu inanılması güç fiyatlarla alışverişlerinizi tamamlamak ve bütçenizi çok daha iyi bir şekilde değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.

Bize Hemen Ulaşın