Cafelere Uygun Asma Tavan Sistemleri

...
Cafelere Uygun Asma Tavan Sistemleri
Cafelere Uygun Asma Tavan Sistemleri

Cafelerin sayısı her geçen gün artış gösterirken işletmeler birbirlerinin önüne geçebilmek adına yeni atılımlar gerçekleştiriyor. Hiç kuşkusuz bir cafenin müşteriler tarafından beğenilmesinde dekorasyon çok büyük bir etmen.

Cafelerin zeminden tavana kadar kusursuz bir görünüme sahip olması gerekli. Her aşaması planlanmalı ve plana uygun bir şekilde hareket edilmelidir. Firmamız cafelere uygun asma tavan sistemleri ile birlikte işletmeleri birçok sorundan kurtarır.

Cafe asma tavan modelleri incelendiğinde her zaman metal tavanlar göze çarpıyor. Alçı tavan cafeler için çok da uygun olan ürünler değil. Siz de işletmenize muhteşem bir asma tavan kazandırmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Cafe Tavan Dekorasyon 

Cafeler insanların; dinlenmek, arkadaşlarıyla sohbet etmek, günün yorgunluğunu bir kahve ile sonlandırmak için oturduğu mekanlardır. Bu mekanlar insanların içini açan, ferah ve temiz bir dizayna sahip olduğunda daha tercih edilebilir olmaktadır. Cafelerin tasarımı, ruhu ve havası müşterileri kendine çeken en önemli kıstastır. Basık, belli bir konsepti olmayan cafeler genellikle tercih edilmezler.

Cafe dizaynını etkileyen en önemli faktörler kuşkusuz duvarlar, tavanlar ve zemindir. Ortamın basık mı yoksa aydınlık mı bir görüntüye sahip olacağını bu üç kıstas belirler. Cafelerin duvarları ve zeminleri genellikle renkli ve desenli olur. Bundan dolayı cafe tavan dekorasyonunda daha açık renklerde, ferah tasarımlar tercih edilir. Cafe tavan dekorasyonu sade, düz renklerden oluşabileceği gibi desenli, 3d tasarımların olduğu modellerden de oluşabilir.

Cafe tavan modelleri pek çok seçenek sunmaktadır. Her cafeni kendine ait bir ruhu ve havası vardır. Buna uygun cafe tavan modeli tercih edilerek ortam kusursuz bir hale getirilebilir. Cafe dekorasyonlarında genellikle açık renklerin olduğu tavanlar tercih edilmektedir. Bunun sebebi içeriyi daha aydınlık, daha büyük görünür bir hale getirmektir.

Desenli, düz, 3d cafe tavan modellerinin yanında metal asma tavanlar da tercih edilmektedir. Metal asma tavanlar daha çok modern konseptin hakim olduğu cafelerde tercih edilirken ahşap asma tavanlar daha nostalji konseptli cafelerde tercih edilmektedir.

Ceylanlar Metal olarak her cafenin kendi konseptine uyum sağlayacak tavan çeşitlerini sunmaktayız. Çeşitliliğimiz ve ürün kalitemiz ile alanımızda öncü olarak tüm cafeleri baştan yaratıyoruz. Güçlü stok ve ürün çeşitliliğimiz ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sitemizi ziyaret ederek ya da iletişim numaramızla irtibata geçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Restaurant Tavan Dekorasyonu

Restaurantlar birçok özel anın yuvası olarak ifade edilebilir. Evlilik tekliflerinin, yıldönümlerinin, ilk ayın, ilk senenin, iş terfilerinin, doğum günlerinin kısacası var oluşumuzda yer alan özel günlerin, bu özel günleri paylaşmak ve yaşamak adına tercih edilen yerler sunduğu atmosfer ile restaurantlardır. Bir restaurantın diğerlerinden ayrılarak öne çıkması, tercih edilmesi ve talep görmesi için bazı çizgilere ihtiyacı vardır. Restaurant tavan dekorasyonu, sıfırdan başlayan veyahut mevcut restoranını yenilemek isteyen herkesin keyifle dekorasyonunu yaptıracağı bir bölümdür.

İlk başta atılması gereken çizgi tabiki tasarım çizgisidir. Bir mekanın tasarımı, mekan hakkında birçok şeyi ifade etmektedir. Bir iç mekanın tasarımı kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken ve özenerek gerçekleştirilmesi gereken bir süreci içermelidir. Çünkü boş bir alana ruh katan şey bu dizayn aşamalarıdır.

Tasarım aşamasında ilk adım duvarlar, tavan ve zemin olmalıdır, bu aşamalardan sonraki süreçler ilk adımınıza göre şekillenecektir. Restaurant tavan dekorasyonunda doğru tercihi yapmak restaurantın atmosferini değiştireceği için ideal dokunuşlar ile bir tasarım gerçekleştirilmelidir. Yüksek tavanlı mekanlar veyahut yüksek tavan algısı oluşturan tasarımlar restaurantınızın daha ferah bir yere dönüşmesini ve bu paralelde tercih edilmesini sağlayacaktır.

Desenli, düz, 3 boyutlu ve metal asma tavanları arasından tercih edeceğiniz tavan dizaynı ile restoranınızda modern ve elit bir hava katabilir, müşterilenizin ilgisini çekebilirsiniz. Farklılık arayanlar ve davetkar bir tasarım isteyenler için sahip olduğumuz geniş tavan tasarım yelpazesi ile sizi ve müşterilerinizi kalite ile buluşturuyoruz.

Tasarım Özgürlüğünün Keyfini Sürün

Tavan dekorasyonu mimarı açıdan çok büyük bir önem taşır. Kullanılan asma tavanların her zaman cafenin iç dekorasyonuna uygun bir yapıda olması gerekecektir. Metal meshler kullanılarak hazırlanan tavanlarda tasarım adına tam anlamıyla bir özgürlük söz konusu olacaktır.

Firmamız tavan tasarımı konusunda sizlere onlarca farklı seçenek sunacaktır. Eğer belirli bir talebiniz varsa bunu bize iletme şansınız da olacaktır. Böylece cafenizin tavanı tam olarak aklınızdaki hale gelebilir.

Metal tavanlarda renk konusunda hiçbir sorun yaşanmaz. Metal malzemeler rahatlıkla istenen renkte üretilip yerine monte edilebilir. Özellikle kendi renklerine sahip olan büyük markalar bu asma tavanlar ile dekorasyonlarını kusursuz bir şekilde tamamlayabilirler.

Akustik Sorunlarına Son

Cafeler misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak adına devamlı olarak müzik yayını yapar. Bazı durumlarda özel bir aktivite varsa bu aktivite için özel ses düzenekleri kurulur ve tüm cafenin aynı seviyede sesi duyması istenir.

Firmamız tarafından üretilen metal tavan kaplama sistemleri her zaman akustik yönden yapıyı destekleyecektir. Sesin eşit ve net bir şekilde yayılmasına fayda sağlar. Bu sayede cafede yalanılan ses problemleri tamamen ortadan kalkacaktır.

Cafelerdeki tavan uygulaması metal malzemelerden oluşmuyorsa sesin yönetilmesi oldukça zor olur. Metal kendi özellikleri sayesinde sesi yutmaz ve rahatlıkla diğer alanlara yönelmesini sağlar. Cafenizde kusursuz bir ses sistemi olmasını istiyorsanız metal asma tavanları tercih etmeniz şart.

Kusursuz Tavan Aydınlatması

Tavanların en önemli özelliklerinden bir tanesi de ortamın aydınlatılmasında görevli olan ışık kaynaklarını taşımasıdır. Cafelerde genel olarak büyük avizeler kullanılmaz. Birçok cafede spot ışıkları tercih edilmektedir. Metal asma tavanlar bu konuda en doğru adres olarak gösterilebilir.

Cafelerin tavan aydınlatma dekorasyonunda tek ve büyük ışık kaynakları kullanılıyorsa metal tavanlar bu aydınlatma araçlarına göre tasarlanabilmektedir. Aydınlatmaların yer aldığı bölgelerde tercih edilen metal parçalar özel olarak kesilip yerine monte edilir. Herhangi bir ışık kaynağının kullanımına engel olmamaktadır.

Cafe tavan uygulamaları seçiminde kusursuz bir aydınlatma imkânı sunan ürünlere yönelmeyi düşünüyorsanız zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Cafeniz istediğiniz miktarda ve estetik görünüme sahip bir şekilde aydınlatılacaktır.

Tek Bir Kabloyu Dahi Göstermeyin

İnsanlar asma tavanların yalnızca dekorasyon amacıyla kullanıldığı düşünürler. Ancak cafe gibi çok sayıda teknolojik cihazın bir arada kullanıldığı alanlarda kabloların ve tesisatların gizlenmesi için de asma tavanlar tercih edilmektedir.

Cafenize gelen misafirlerin bir tane dahi kablo görmesini ve göz zevkinin bozulmasını istemiyorsanız asma tavan tercih etmeniz şart. Tabi ki ilk tercihiniz metal mesh tavanlar olacaktır. Ancak dekorasyona göre alçıpan asma tavanların tercih edilmesi gerekiyorsa tercihinizi bundan yana da kullanabilirsiniz.

Alçıpan tavanları tercih ettiğinizde metal mesh malzemenin avantajlarından feragat ettiğinizi düşünmeyin. Çünkü alçıpan asma tavanların içerisinde de metal mesh malzemeler kullanılabilir.

Cafeler İçin Asma Tavan Fiyatları

Cafenizin metal asma tavan ya da gergi tavan sistemleri kullanmayı düşündüğünüzde karşınıza çok yüksek fiyatlarla gelen firmalar olacaktır. Kurumsal bir yapıda olmayan firmalar cafenize çok yüksek fiyatlar sunarak dekorasyon için aklınızdaki düşünceleri kazanca çevirmeye çalışacaklardır.

Kusursuz bir cafe sahibi olmak istediğiniz için bedeli ne olursa olsun ödemeyi kabul ederseniz çok ciddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Her zaman doğru ürünü doğru adreslerden almanız gerekmektedir. Metal asma tavanların Türkiye’deki 1 numaralı satıcısı olan firmamız cafeniz için kusursuz bir hizmet sunar.

Bizimle iletişime geçerek tavan fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Karşınıza çıkan fiyatların sizi çok şaşırtacağını biliyoruz. Bu inanılması güç fiyatlarla alışverişlerinizi tamamlamak ve bütçenizi çok daha iyi bir şekilde değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.

Bize Hemen Ulaşın