Bize Ulaşın

Cephe Sistemleri

İç ve dış cephe kaplama uygulamaları bu alanda uzmanlaşmış olan ekiplerimiz tarafından kısa sürede tamamlanıyor. Cephe sistemleri uygulamaları için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak. Sitemiz üzerinden genişletilmiş metal mesh cephe sistemlerini inceleyerek model seçimi yapabilir ve uygulama aşamasının kısa sürede tamamlanması için sunduğumuz bu hizmetten siz de faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi hemen arayın.

Metal malzemeleri uzun ömürlü ve az bakım gerektirmesi sebebi ile kullanımda avantaj sağlarken bu malzemenin özellikleri ise özellikle cephe kaplamasında kullanılmasına etki etti. Mimari alanda yapılan çalışmalarda etki eden uygulama sayesinde kullanım ayrıcalıklarının yanı sıra şık ve etkili tasarımlarda oluşturulmaya başlandı.  Metal cephe sistemleri olarak ifade edilerek mimari alanda sıklıkla kullanılarak avantajlarından da yararlanılan ürün seçimidir.

Binaların fiziksel ihtiyaçlarına göre tasarlanan ürün seçeneklerine yer vermesinin yanı sıra metal cephe sistemin kolay işlenmesi ile tasarım çeşitliliğine yer açması da uygulananın daha sık tercih edilmesinde etki eder.

Metal Cephe Kaplamanın Özellikleri Nelerdir?

Metal cephe giydirme farklı birçok avantajı sağlayarak binanın etkili bir tasarıma sahip olmasına da destek olur. Bunun yanı sıra metal giydirme cephe kaplamalarında tercih edilirken farklı özelliklerinden de yararlanılmış olur. Aşağıda yer alan metal cephe sistem özelliklerinin elde edilmesinde ise yapının uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesinin yanı sıra ürün kalitesinde de özenli tercihlere yer verilmesi gereklidir. Bu aşamada ise firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

  • Su ve nem geçirimsizdir.
  • Kolay bakım özelliğine sahip olup düz yüzeye sahip olması ise kirin az tutulması ve temizliğin kolay olmasına etki eder.
  • Eskime durumunda eskiyen parça alınarak yenisi monte edilebilir.
  • Radyasyonu yansıtır
  • Rüzgârın yol açtığı titreme, basınç ve aşınma gibi durumlara karşı mekanik dirence sahiptir.
  • Zararlı hayvan ya da bitkilerin alanda bulunmasını ya da üremesine engel olur.
  • Hafif bir malzeme olması ile inşa alanlarına kolaylıkla nakli yapılabilmektedir.
  • Görsel açıdan geniş bir tasarım imkânına yer veren metal cephe kaplamaları kırılgan olmaması sebebi ile de kolay hasar almaması ile nakil ve yapımda en az zarara etki eder.
Bize Hemen Ulaşın