Çit Sistemleri

Çit sistemleri; estetik ve şık görünüme sahip güvenlik sistemlerini destekleyen sistemlerdir diyebiliriz. Panel, tel çit sistemleri ile bahçenizi, ofisinizi, binanızı çevreleyebilirsiniz.

Genişletilmiş metal mesh çit korkuluk sistemlerinin uygulamaları sunduğumuz hizmetler kapsamındadır. Her türlü dış ortamda çit uygulama sistemlerinin en hızlı şekilde tamamlanması için uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen hizmetlerden siz de faydalanabilirsiniz. Dayanıklılığı ve nemli ortamlarda da kullanılabilir olmasıyla dikkat çeken çit korkuluk ürün çeşitlerini de sitemizde inceleyin.

Bahçe Çit Sistemleri

Yaşam alanlarınızda iç mekanlara gösterdiğiniz özeni dış mekanlara da yansıtmanız doğru bir girişim olacaktır. Özellikle ev ya da ofisinizin bahçeleri, bu kapsamda sıkça vakit geçirdiğiniz alanlar arasında yer almaktadır. Estetik bir görünüm ve güvenliğiniz için bahçe çit sistemleri uygulamalarına yer açabilirsiniz. Bu kapsamda bahçelerinizin temizliği ve hoş görünümü söz konusu olduğunda çit tellerinden faydalanabilirsiniz. 

Bahçenizi dış etkenlerden korumak için gerçekleştireceğiniz en etkili sistem kuşkusuz çitleri tercih etmeniz olacaktır. Modern ve estetik bir görünüm yakalarken, düzenli bir ortam oluşturabilme fırsatını deneyimleyebilirsiniz. Ceylanlar Metal olarak beğeninize sunduğumuz çit sistemleri, metal mesh formuyla konforlu ve dayanıklı bir kullanım avantajı elde etmenizi sağlıyor. Dışarıdan gelen olası zararlara karşı daha güvenli bir ortam yaratmak istiyorsanız rotanızı Ceylanlar Metal’e çevirebilirsiniz.

Çit Sistemlerin Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

PVC kaplı dikenli tel ve kafes telleri ile tasarlanan çit sistemleri, montaj işlemi yönünden son derece zahmetsiz olduğu gibi, konforlu bir şekilde kullanım avantajına sahiptir. Kolayca sökülüp uygulanabilen bu sistemler, tel örgü,  jiletli tel ve kafes telleri gibi ekipmanlardan oluşmaktadır. Bu noktada bahçe teli kalitesinin fazlasıyla yüksek olması gerekir. Neme, yağışlara ve çeşitli dış etkenlere karşı direnç gösterme özelliğini bünyesinde barındırmalıdır. 

Klasik bahçe çit uygulamalarının yanı sıra panel çit sistemleri de sıkça tercih edilmektedir. Yaşam alanlarınızdaki güvenliği sağlamak ve aynı zamanda estetik bir görünüme ulaştırmak için çim çit sistemleri uygulamalarına yer açabilirsiniz. Beton direk ve boru direkli tel çit sistemleri ile dış mekanlarınızda dekoratif bir nüans elde edebilirsiniz.

çit sistemleri

Çit Sistemleri Kullanım Alanları

Çit sistemleri, dış mekanlar için son derece güvenli bir uygulama olma özelliğine sahiptir. Günümüz modernliği ile taçlandırılan genişletilmiş metal mesh çit sistemi, diğer uygulamalara oranla daha dayanıklı bir forma sahiptir. Sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar kullanım avantajı sunarken, hafif olma özelliğiyle kolayca taşınıp montajlanabilmektedir.

Çit sistemlerin kullanım alanları arasında en yaygın olanı kuşkusuz bahçelerdir. Bunun yanı sıra villa ve site çevrelerinde de sıkça tercih edilmektedir. Hem görüntü hem de işlevsellik bazında kusursuz bir uygulama olan çit sistemleri, Ceylanlar Metal’in yüksek kalitesinde vücut buluyor.

Bahçelerin yanı sıra otoparklarda da kullanıma uygun formda tasarlanan bu sistemler, dış mekanlarınızda modern bir çizgi elde etmenizi sağlıyor. Son derece dekoratif görünen çit sistemleri uygulamalarına yol kenarlarında da rastlamanız mümkün! Hem evinizin çevresinde güvenliği sağlamak, hem de estetik bir dokunuş yaratmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Bu sistemlerin yaygın olarak kullanıldığı alanlardan bir diğeri ise parklardır. Dış mekanları korumak ve çeşitli etkenlere karşı güvenlik önlemini sağlayabilmek için çit sistemi uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Çevre güvenlik sistemlerinde hem yenilikçi hem de modern çözüm arayışı içerisindeyseniz daha fazla düşünmeden Ceylanlar Metal kalitesini deneyimleyebilirsiniz. 

Dayanıklı ürünleri, metal mesh sistemleri ve mimari uygulamaları ileri teknoloji kapsamında düşünen firmamız, ihtiyaçlarınız konusunda her daim profesyonel çözüm ortağınız oluyor. Paslanmaz çelikten üretilen sistemler, hem endüstriyel alanlara hem de hayata geçireceğiniz projelere uyumlu şekilde tasarlanıyor. 

Seri ve kaliteli üretimimiz, kusursuz bir hizmeti beraberinde sunduğumuzu destekler nitelikte!

Kullanım alanlarınıza göre üretilen çit sistemleri ve  metal mesh teli fiyatları konusunda da rakiplerimizin arasından sıyrılarak bir adım öne geçiyoruz. Müşteri memnuniyeti kapsamında benimsediğimiz uygun fiyat stratejisi, her bütçeye hitap edebilmektedir. Üstün çalışmalarımız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde bulunduğumuz sektöre imzamızı attık, atmaya da devam edeceğiz.

Güvenliğiniz için tasarladığımız çit sistemleri, üstün kalite standartlarında üretilirken, dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanım konforunu vaad ediyor. Son derece dekoratif görünen bu tasarımlar, estetik formu ile dış mekanlarınızda etkili dokunuşlar yaratıyor. Fiyat ve çeşitlilik kapsamında detayı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda güvenli ve modern bir duruş yakalamak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çit Firmaları

Bahçeniz, tarlanz yada işletmeniz için çit konusunda titiz bir çalışma yapmanız gerekebilir. Bunun için hem çevrenizden hem de internetten bir çok kişiden bu konu ile ilgili bilgi ve fikir alabilirsiniz. Çit firmalarının ürünleri her ne kadar birbirlerine benzer tasarımlara sahip olsalar da esas önemli olan üretilen malzemenin kalitesidir. Bu konuda çit firmaları arasında en güvenilir isimlerden bir tanesi Ceylanlar Metal’dir. 

Projelerinizdeki çit ihtiyaçlarınızı karşılamak için en güvenilir isimlerden bir tanesi olan Ceylanlar Metal müşterilerine her zaman en iyi kaliteyi ve hizmeti sunmayı amaçlar. Çit firmalarını araştırırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliğin ürünlerin kalitesi olduğunu önceden belirtmiştik. Ceylanlar Metal daha düşük maliyetli bir ürün ortaya çıkarmak için hiç bir zaman ayıplı yada düşük kaliteli hammadde kullanmaz. Bu da Ceylanlar Metal çitlerinin üst düzey bir kaliteye sahip olmasını sağlar. 

Ceylanlar Metal yüksek kaliteli çitleri müşteriye uygun fiyatı sunmayı kendine misyon edinmiştir. Bu misyonu sayesinde sektördeki ucuz mal düşük kaliteli olur ezberini de bozmuştur. Çünkü Ceylanlar Metal istihdam sağladığı uzman satın alma ekibi ile piyasa değişkenlerini her zaman yakın takip ederek kaliteli hammaddeyi en uygun fiyata alma şansına sahiptir. Kaliteli hammaddeyi uygun fiyata almak demek kaliteli ürünü piyasaya uygun fiyata satmak anlamına gelmektedir. Ceylanlar Metal sadece metal çit alanında değil birçok metal ürünü üretim ve satışında aktif olduğu için ülke genelinde geniş bir bayii ağına sahiptir. Bu da Ceylanlar Metal’in ülkenin her yanında mutlu müşterileri olması demektir. 

Ceylanlar Metal’i, rakiplerinden ayıran bir diğer özellik de teknolojik yenilikleri takip ederek ihtiyaç haline üretim bünyesine en iyi üretim makinelerini eklemesidir. Böylece firmamız rakiplerinden hiç bir zaman geri kalmadan hatta her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. Son teknoloji ürünlerin yanı sıra yaptığı Ar-Ge çalışmaları sayesinde sektöre yeni ürünler kazandıran öncü bir firmadır. Tüm bu sebeplerden dolayı çit firmaları arasında en güvenilir ve en uygun fiyatlara sahip firmalardan bir tanesi Ceylanlar Metal’dir. Ceylanlar Metal’in hem çit çeşitleri hem de diğer ürünleri hakkında daha detaylı bilgi istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın