Endüstriyel

Günümüzde çeşitli sektörlerde kullanılan metal mesh, endüstriyel alanda da sıkça tercih edilen bir ürün olmakta. Endüstride metal mesh ürünleri birçok ürünün yanı sıra fabrikanın inşaatında da tercih edilen dayanıklı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Genel olarak incelendiğinde metal mesh endüstride filtre ve muhafaza amaçlı olarak sıkça tercih ediliyor.

Endüstriyel mesh uygulamaları hizmeti veren Ceylanlar Metal, endüstride çeşitli tarzlarda metal mesh üretimi yapmaktadır. 20. yüzyıldan beri sektörde yerini koruyan ve yılların verdiği tecrübe ile kendini geliştiren firma endüstriyel alanda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Endüstriyel Alanda Metal Mesh Uygulamaları

Genişletilmiş metal mesh, firmanın çeşitli şekillerde ürettiği geniş ölçekli bir ürün olmaktadır. Endüstride genel olarak tavan kaplama şeklinde kullanılan bu ürün, hava geçirgenliği sayesinde modernliğin yanı sıra ferah bir ortam sunmaktadır. Ürünün sağladığı avantajlar arasında estetik bir görünüm sunması ve hava akışı sağlaması yer alıyor.

Endüstrinin sıkça tercih ettiği bir diğer ürün mikro genişletilmiş metal mesh olmaktadır. Kullanım alanı çeşitlilik gösteren bu ürün, özellikle filtreleme işlemlerinde tercih edilmektedir. Asma tavan şeklinde de tercih edilen bu ürün çeşitli endüstriyel ürünlerde de kullanılmaktadır. Ürünün sağladığı avantajlar arasında ince olmasından dolayı filtreleme işleminde çok işe yaraması yer alır.

Endüstriyel mesh uygulamaları arasında tercih edilen bir diğer ürün delikli sac olmaktadır. Farklı şekillerde üretilen delikli sacların endüstriyel açıdan pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Metal tabela yapımında kullanılabilen delikli saclar aynı zamanda filtreleme özelliğine de sahip olmakta. Delikli saclar çeşitlilik bakımından endüstride birçok sektörde avantaj sağlamaktadır.

Firmanın ürettiği metal mesh ızgara, endüstride kullanılan bir diğer ürün olmaktadır. Birçok alanda tercih edilebilen bu ızgara türü, genel olarak araçların ön kısmında kullanılmaktadır. Avantajları arasında araca sportif bir görünüm katan bu ürün, estetik bir dokunuş sağlıyor.

Endüstriyel mesh uygulamaları arasında yer edinen diğer ürün sıva teli olmaktadır. Firmanın 2 farklı şekilde ürettiği sıva teli, tuğlaların arasına konulan bir ürün olmaktadır. Tuğlanın üzerine sıva teli konulur ve sonrasında sıva yapılır. Bu da dayanıklılık açısından önemli bir faktör olmaktadır.

Bize Hemen Ulaşın