Yüksek derece ateşlerde paslanmaz özelliğiyle birlikte patates ve türevlerini kızartmak için kullanılabilir mutfak aletlerinin başında gelen patates kızartıcı birlikte günümüzde çok daha yaygın şekilde sanayi tipi patates kızartma makinesi de bulunmaktadır. İsteklere uygun şekilde hazırlanan özel paslanmaz fritöz sepetlerinin imalat süreci boyunca Ceylanlar Metal ile birlikte isteklerinize en yakın şekilde imalat süresinden geçecek şekilde destek alabilir, hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

fritoz-sepeti.jpeg

Özelleştirilmiş ölçülerle beraber standart ölçülerin tamamında da özel olarak fritöz teli ve sepetlerinin üretimi yapılmaktadır. Bu aşamalarda özellikle paslanmaz çelik fritöz kullanılmakta, satışı da yine Ceylanlar Metal ile yapılmaktadır.

Fritöz Sepeti Kullanımı

Birçok mutfak alanlarında geniş bir kullanıma sahip olan paslanmaz fritöz sepetlerinin üretim aşamasında tamamen paslanmaz çelikten yapılmasıyla beraber birçok kullanım alanı da bulunur. Günümüzde paslanmaz fritöz sepeti kullanım alanları genel olarak endüstriyel mutfaklar, ev ve iş yeri mutfakları gibi alanlardır. 

Geniş ve büyük kızartma yapılacak olan mutfak alanları olarak restoran, endüstriyel mutfaklar, çeşitli büfe ya da kafe gibi işletmelerin tamamında da kızartma fritözü olarak bu tel sepetli fritöz sepeti kullanılır. Paslanmaz fritöz sepeti imalatı süresi boyunca en iyi şekilde faydalanacağınız ürünün marka üreticisi tarafından hem güvenilir hem de güçlü bir şekilde destek alarak istediğiniz şekilde de yararlanabilirsiniz. 

Kızartma sepeti olarak tercih edeceğiniz bu fritöz sepetler, sapı plastik kaplamaya sahiptir. Bu sayede tutumu daha kolay ve 300 derecelere varan sıcaklıklarda yağ içindeyken, fritöz sepetini çok daha ergonomik şekilde tutmanızda yardımcı olacaktır. Paslanmaz fritöz sepeti imalatı noktasında her zaman yararlanacağınız Ceylanlar Metal ile merak ettiklerinize dair tüm sorular hakkında hem destek hem de bilgiyi dilediğiniz her zaman internet sitesinden alabilir ya da merak ettiklerinizi telefonla arayarak da öğrenebilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Fritöz Özellikleri

Paslanmaz krom çelik tel kullanılarak üretilen fritöz sepeti imalatında aynı zamanda tutma yeri olarak sapı da plastik kaplamadır. Ergonomik bir kullanım açısından önemli bir durum olduğu gibi sıcacık tellere dokunmak yerine direkt plastiğe dokunmanın daha rahat olacağı da bir durum bu sayede oluşacaktır.

Her mutfağa özel olarak birbirinden farklı ölçülerde paslanmaz fritöz sepetler bulunur. Elbette sanayi alanındaki mutfaklarda bu daha geniştir ve ölçü standardı 23x30x12 cm olacak şekilde tasarlanır. Daha farklı ölçülerde isteyen müşterilerimiz için paslanmaz fritöz sepeti imalat noktasında da endüstriyel mutfak ölçülerinin dışında özel ölçülerinizi paylaşırsanız da yine istediğiniz ölçüler üretilmektedir.

Fritöz sepetinin kullanılacağı alanlarda uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sizlere sunulur. Bunlarla birlikte fritöz termostatı ya da rezistans kablo termiği gibi yedek parça gerektiğinde de yine markanız olan Ceylanlar Metal ile bu alanda yardım alabilecek, en iyi destekle de patates, köfte vb. kızartmalarınızı bu fritözlerle birlikte çok daha rahat ve basit bir şekilde yapabileceksiniz. 

Üretilen tüm ürünlerde olduğu gibi bu fritöz sepetlerinin de garanti süresi 2 yıldır. Her iki türde de hem sanayi tipi hem de endüstriyel kızartma makinesi olarak 2 ürünün de satışını yaparak sizlere en iyi şekilde destek veriyor, isteklerinize uygun biçimde de yetkili satıcıdan destek alacağınız şekilde elektrikli veya gazlı olarak da bilgilendirme alabiliyorsunuz. Bu anlamda istekleriniz farklı ise, özel çözümler için ise direkt olarak yetkili satış temsilcililerine ulaşarak da spesifik özellikleri sorabilir ve bilgi alabilirsiniz.

180 dereceden başlayıp 300 derecelere varan kızgın ateşte çok rahat kızartmalarınızı yapabileceğiniz bu ürünlerde, fritöz termostatların patates kızartma ısıtıcıları olarak evde, iş yerinde, sanayi tipi fritöz olarak endüstriyel mutfaklarda ve daha geniş pek çok yerde de kullanımını sağlayabilirsiniz. Paslanmaz krom çelik teller, günümüzde pek çok alanda geniş bir kullanımı vardır. Bu sayede fritöz sepetinin her ölçüsüyle beraber istediğiniz şekilde üretim yaptırabilirsiniz. Her ölçüye uygun şekilde özel fritöz tellerinin imalatı noktasında da paslanmayacak şekilde üretimi yapıldığı için, bu konuda %100 garantili şekilde destek alabilmektesiniz.

Paslanmaz çelik fritöz sepetleri, genellikle önden asmalı ve standart ölçülerde hazırlanır. Bu krom kızartma tellerinin paslanmaz özelliği de günümüzde en doğru şekilde tasarlanmıştır. Tel ve çubuklar kullanılarak yapılan bu özel üretimlerde iade bulunmamakta olup, isteklerinize uygun özel ölçülerde de hazırlanabilmektedir. Bunlarla birlikte de arızalı olarak herhangi bir soru veya sorunda da her zaman destek alabilirsiniz.

Patates, köfte, çeşitli kızartma türleri ve daha birçok şeyi yapabilir olacağınız bu paslanmaz kızartma sepetlerinin telleri tamamen sanayi tipi inox sepeti olarak üretilir. İstenilen cm’lere ait özel ölçüler yapıldığı gibi fritöz kızartma sepetlerinin de dilediğiniz şekilde üretimi profesyonel olarak Ceylanlar Metal’den alacağınız destek sayesinde tamamlanır.

Bu alanda kızartma sepeti üretimi için merak ettiklerinizi sormak istediğinizde birçok bilgiyi almak istediğinizde de istediğiniz her zaman Ceylanlar Metal ile görüşebilir ve bilgi – destek alabilirsiniz. Hem web sitesi üzerinde hem de istediğiniz her zaman telefonla arayarak bilgi edinebilir, birçok soruya da cevabı anında burada bulabilirsiniz.