Giydirme cephe özellikleri çok fazladır. Yapının bulunduğu alanda iklim koşullarına karşı koruma sağlamak, ısı ve ses yalıtım özelliği kazandırmak ve sızdırmazlık en önemli avantajlarıdır. Giydirme cephe nedir? Sorusunun cevabı, yapıyı dış etkenlerden korumaya yarayan teknik uygulamadır. Şeklinde verilebilmektedir. Yapımı tamamlanan binalar, cephe giydirme uygulaması tamamlandığında estetik ve zarafet görünümü kazanmaktadır. Ceylanlar metal sistemleri arasında bulunan genişletilmiş metal giydirme, eşsiz tasarımlarla göz kamaştırmaktadır.

Giydirme Cephe Nedir?

Bina dış yüzeyini iklim koşullarına karşı dayanıklı hale getiren sisteme cephe kaplama sistemine giydirme denmektedir. Giydirme cephe sistemlerinde ilk koşul malzeme ve kurulum güvenliğidir. Yapıya dışardan gelebilecek darbeler, yağmur, kar ve rüzgârın etkilerini minimize edebilecek en iyi malzeme kullanılması gerekmektedir. Aynı şekilde malzeme kalitesi kadar işçilik de büyük önem taşımaktadır. En iyi malzeme kullanıyor olsa dahi usulüne uygun çalışma yapılmaz ise beklenen verim alınamamaktadır. Bu nedenle profesyoneller tarafından kurulum yapılmalı cephe giydirme ihtiyacı olanlar da güvenilir firmalarla çalışmalıdır. Giydirme cephe kurulum ihtiyacı olanlar, sektörün en güvenilir firmalarından biri ceylanlar metal ile iletişim kurması gerekmektedir.

Giydirme Cephe özellikleri

Ceylanlar metal, cephe giydirme sistemleriyle de öne çıkmaktadır. Sektördeki farkını kanıtlayan firma ve ekip olarak yapılara iç ve dış giydirme sistemleri uygulamaktadır. Özgün tasarımlara imza vererek müşteri memnuniyeti kazanan ceylanlar metal uzun yılların tecrübesiyle sektöre yön vermektedir. Genişletilmiş metal giydirme tekniğiyle yapılan tasarımlar göz alıcı yapılara farklılık kazandırmaktadır. Geniş alanda tercih edilen metal giydirme sistemleri güvenli ve uzun ömürlüdür. Farklı tekniklerle yapılan uygulamalar arasında asma giydirme cephe de büyük rağbet görmektedir. Her zevk ve bütçeye uygun sistemleriyle ceylanlar metal dünyanın her yerinde farkını kanıtlamaktadır. Giydirme cephe özellikleri;

 • Cephe giydirme, yapıya ısı- ses ve sızdırmazlık kazandırmaktadır.
 • Radyasyon etkilerini uzaklaştırmaktadır.
 • Doğa koşullarına bağlı oluşan mekanik titreşimleri önlemektedir.
 • Hafif ürünler olması nedeniyle yapıya fazla yük getirmemektedir.
 • Zararlı canlıların etkisinden koruyarak üremelerine izin vermemektedir.
 • Zamana bağlı yıpranma söz konusu olduğunda kolaylıkla değiştirilebilmektedir.
 • Güneş ışınlarının aşırı ısıtmasına karşı güvenlik sağlamaktadır.

Dışardan gelebilecek darbelere karşı yapı yüzeyini korumak gibi pek çok özellikleri bulunmaktadır. Ceylanlar metal ekibinden alınan yüksek kalite hizmet sayesinde kusursuz cephe giydirmelerin uzun yıllar konforundan yararlanabilmektedir

​​​Cephe Giydirme Çeşitleri

Cephe giydirme sistemleri arasında birden fazla teknik bulunmaktadır. Ceylanlar metal uygulamaları arasında bulunan genişletilmiş metal teknolojileri modern tasarımlar olarak öne çıkmaktadır. Cepheler binanın dışarı açılan pencereleridir. Bu nedenle hem kullanım gereksinimlerini sağlamalı hem de modern tasarımlar olarak şehirleşmeye uygun olmalıdır. Bu konuda en doğru örnek ve hizmet adresi ceylanlar metal olarak verilebilmektedir. Pek çok türü bulunan metal sistemli cephe giydirme teknolojisi son yüzyılın en çok rağbet gören sistemleri arasında bulunmaktadır.

Cephe giydirme sistemleri kadar farklı alanlar kazandıran asma tavan sistemleri de büyük önem taşımaktadır. En uygun fiyata ileri teknoloji ürünleriyle oluşturularak tam zamanında teslim, asma tavanlara sahip olabilmek mümkündür. Bu nedenle bulunduğunuz yerden günün her saati iletişim kurabilir Ceylanlar Metal ekibinden hizmet alabilirsiniz. Cephe giydirme sistemleri arasında pek çok tür bulunmaktadır. Ancak güvenilirliği ve yüksek koruma kabiliyetine sahip olması bakımından genişletilmiş metal sistemi tercih edilmektedir.

Ceylanlar metal firmasının profesyonel uzmanları tarafından oluşturulan eşsiz tasarımlar son teknoloji sistemleriyle kurularak tam zamanında kullanıma sunulmaktadır.

Ceylanlar, Metal sektörüne 1992 yılında giriş yapmış bulunmaktadır. Proje bazlı tasarım geliştirme ve uygulama özelliğiyle marka değeri kazanarak yoluna devam etmektedir. Doğanın zararlı etkilerinden yapıyı korumanın yanında, bulunduğu alanda göz zevkine hitap edecek yapılar giydirmeyi hedeflemektedir. Paslanmaz özellikli metaller giydirme cephe sistemidir. Ceylanlar metal hem üretici hem de tasarım geliştirici olarak genişletilmiş metal uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Bakır, pirinç ve titanyum gibi maddelerle muhteşem yapı giydirme sistemleriyle varlık göstermektedir. Dünyanın pek çok ülkesinde bir birinden özel tekniklerle muhteşem giydirme sistemleri üreterek kullanıma sunmuş bulunmaktadır. Ayrıca DKP, paslanmaz özellikli maddeler ve galvaniz giydirme sistemleriyle fark yaratmaktadır. Ceylanlar metal dış cephe giydirme, her türlü dekorasyon çalışmaları ve asma tavan uygulamaları yapmaktadır.

Ceylanlar metal, uzun yıllardan beri metal sektöründe gururla varlık göstermektedir.

Sektörün üretim kalitesi ve tedarikçisi olarak öne çıkmakta ve ileri teknoloji sistemlerini geleneksele entegre etmekte büyük maharet göstermektedir. Ceylanlar Metal sistemleri arasında giydirme cephe olarak dizayn ve tasarım farkıyla tercih edilmektedir. ISO9001-2015 belgesi, İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi OHSAS 18001-2007 belgeleriyle güven vermektedir. 30 yılı aşkın sektör tecrübesi, müşteri memnuniyeti ve tam zamanında teslim hedefiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Cephe giydirme sisteminin asıl amacı yapıyı güneşin zararlı etkilerine karşı korumak olarak bilinmektedir. Bu sisteme estetik zarafet ve kurulum güvenliği eklendiğinde maksimum verim alınmaktadır.

Giydirme Cephe Avantajları

İnşaat sektörünün en önemli bölümlerinden biri de cephe giydirme sistemleridir. Güvenli, modern tasarımlar geliştirilerek yapılan giydirme teknolojileri çevre güvenliği ve estetiği bakımından da önem taşımaktadır. Buna bağlı olarak sızdırmazlık, doğa koşullarına dayanım özelliği de sağlanmaktadır. Giydirme cephe özellikleri arasında;

 • Yapıya doğa koşullarına karşı dayanım gücü kazandırma,
 • Sızdırmazlık, ısı ve ses yalıtımı sağlama,
 • Özel tasarımcıların hayal gücüyle estetik ve zarafet unsuru kurulumlar sunulması,
 • Genişletilmiş metalin muhteşem halleriyle kullanıcı konforu kazandırmak,
 • Cephe giydirme sistemi sayesinde yapıyı yağmur suyu sızıntılarından, güneşin zararlı etkilerinden korumak,
 • Yapı ömrünü uzatarak, uzun yıllar güvenli yaşam alanları oluşturmak bulunmaktadır.
 • Cephe giydirme teknolojileri arasında genişletilmiş metal sistemleri kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır.

Giydirme Cephe Hizmeti Nereden Alınır?

Giydirme cephe hizmetleri, inşaat alanında büyük önem taşımaktadır. Yapıya son dokunuşlar olarak sunulan cephe giydirme tekniği sayesinde yapılar dış etkenlere karşı dayanıklılık kazanmaktadır. Estetik görsel katkısı ve modern tasarımlı marka kurulumları yapının ekonomik değerini de yükseltmektedir. Bu konuda en yakın ve doğru hizmet alınabilecek adres Ceylanlar metal, olarak çalışmaktadır. Firma, uzun yılların sektör tecrübesi ve uzman ekibiyle dünyanın her yerine kalite ve güven taşımaktadır. Metal cephe giydirme sistemleri üzerinde profesyonel tasarımlarıyla farkını kanıtlamaktadır.

Giydirme cephe çeşitleri arasında modern tasarım ve dekoratif kurulumlara imza vermektedir. İhtiyaç sahipleri en kısa sürede iletişim kurarak yüksek kalite hizmet alabilmektedir. Tasarım ve kurulum sırasında müşteri onayı alınarak yapılan işlemler %100 müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Ayrıca uygun fiyata hizmet sunulabilmesi de ihtiyaç sahiplerine büyük avantaj sağlamaktadır. Günün her saati firma ekibinden teknik destek alınarak hizmet sunumu yapılabilmektedir.