Metal Asma Tavan Sistemleri

...
Metal Asma Tavan Sistemleri
Metal Asma Tavan Sistemleri

Mimari açıdan binaya ince bir dokunuş katan asma tavan sistemleri, uygun fiyatıyla da birçok müşteri tarafından sıkça tercih edilen bir hizmet olarak karşımıza çıkmakta. Ortama estetik bir görünüm katan bu tür sistemler, yalnızca uygun fiyatı için tercih edilmiyor.

Müşteriler ortama dekoratif bir görünüm katan bu ürünü aynı zamanda dayanıklı yapısı sayesinde tercih ediyor. Küçük bir hasar aldığında yalnızca o bölgenin değişiminin yeterli olduğu asma tavan, müşterilerin ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Bu sektörde hizmet veren Ceylanlar Metal, müşterilerine sunduğu etkili hizmet ile birlikte büyümeye devam ediyor. 1992 yılından beri sağladığı hizmetler ile alanımızda profesyonel bir tecrübe edinmiş olarak yer alıyoruz.

asma tavan sistemleri

Metal Asma Tavan Sistemleri

Metal asma tavan, tavanların üst kısımlarında bulunan ve genellikle ızgara görünümünde yer alan bir tavan sistemidir. Farklı çeşitleri bulunan bu tavan çeşidi, müşterinin isteğine göre farklı stillerde de sunulmaktadır. Endüstriyel açıdan olduğu gibi mimari açıdan da birçok kişiye hitap eden bu tavanlar renk çeşitliliği ile de insanlara hizmet sunmaktadır. 

Her binanın boyutuna göre ekibimiz tarafından uygun bir şekilde tasarlanan tavanlar, uzman ekibimiz tarafından profesyonelce monte edilir. Ekibimiz müşteriden aldığı sipariş sonrasında öncelikle binaya girer ve binanın genel durumunu kontrol eder. Devamında binadaki gerekli ölçümler ve hesaplamalar yapıldıktan sonra bina tavanına en uygun metal tavan üretilmeye başlanır. Üretim aşamasından sonra asma şeklinde üretilen metal tavan binanın tavanına yerleştirilir. Aynı zamanda bu işlem yapılırken bir yandan da müşteriye güncel bilgiler sunulur.

Metal Asma Tavan Sistemleri Neden Tercih Edilir?

Asma tavan sistemlerinin tercih edilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Asma tavan sistemleri sayesinde ısıtma, aydınlatma, havalandırma gibi sistemlerin kullanımı çok daha kolay bir hâle gelmektedir. Bu sistemlerin kullanımı standart tavanlarda rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Asma tavan sayesinde estetik açıdan daha güzel bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Özellikle mimarinin önemli olduğu ortamlarda asma tavanlarında tercih edilmesindeki en önemli nedenlerin başında ortamın estetik bir görünüme kavuşması gelmektedir. 

Asma tavan sistemleri, yüksek tavana sahip ortamlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Tavanı yüksek olan ortamlarda tavan yüksekliğini düşürme maksadı ile asma tavan sistemlerinin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Asma tavan sistemlerinin tercih edilmesindeki diğer önemli etken ise ortamın akustik değerlerini dengelemesidir. Özellikle tiyatro salonu gibi ses faktörünün büyük önem arz ettiği ortamlarda asma tavan sistemleri olmazsa olmazdır. Asma tavan kullanımı ile birlikte birçok mekanda öne çıkan aydınlatma sistemleri hem işleyiş hem duruş bakımından gelişim göstermektedir. 

Asma tavan sistemleri, ısı ve ses yalıtımında da son derece etkili olduğundan sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda asma tavan sistemleri ile birlikte elektrik tesisatlarında kullanılan kabloları ve boruları gizlemek mümkün hâle gelmektedir. Bu sayede mekanlarda görüntü kirliliğinin önüne geçilmektedir. Asma tavanların hem mekanik hem de estetik açıdan birçok artısı bulunduğu için günümüzde birçok mekanda öne çıkmaktadır. Asma tavan sistemleri ile birlikte birçok mekanda kullanılan ısıtma, havalandırma gibi sistemler düzenli bir şekilde işlemektedir. 

Metal Asma Tavanın Avantajları

Asma şeklinde üretilen tavan sisteminde birçok özellik yer almaktadır. Bu bakımdan dolayı tavan sistemlerini kullanmak müşterilere çeşitli avantajlar sağlar. Ofis, tesis, kafe, işletme, kamu kurumları gibi çeşitli alanda tercih edilen tavan çeşidi estetik görünüme sahip olmasıyla birçok müşteri tarafından sevilen bir ürün olmaktadır.

Farklı stillerde üretilen bu tavan türü, renkli çeşitleri ile de müşterilerine hizmet sunuyor. Tasarımsal asma tavan sistemleri sunduğu çeşitlilik ile birlikte özellikle işletmeler tarafından tercih edilen bir ürün. Bunun nedenleri arasında uygun fiyatlı olan bu ürünün kaliteli bir hizmet ile beraber sunulması.

Ceylanlar Metal, bu konuda müşterilerine en iyi hizmeti sunmak amacıyla yılların tecrübesi ile kendini geliştirmeye devam ediyor. Uzman kadroya sahip firmanın sağladığı bu üründeki bir diğer avantaj dayanıklı bir yapı sunmasıdır.

Hafif darbelere karşı sağlamlığını koruyan ürün, yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Elektrik veya diğer kablolar için gizleme görevi gören bu ürün sayesinde kabloları tavanın üzerinde saklamak mümkün hale geliyor.

Firmamızın bir diğer avantajı da işini profesyonel çalışan ekip ile birlikte hızlı bir şekilde tamamlamasıdır. Bu sayede müşterilerin verdikleri sipariş kısa sürede halledilecek. Birçok kullanıcı için önemli olan bu faktör müşterilerin zaman tasarrufu yapmasını sağlamaktadır.

Bize Hemen Ulaşın