Geniş alanlarda tavan sistemlerinde en çok tercih edilen ürünlerden biri de metal mesh oluyor. Fabrikalardan atölyelere kadar son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan genişletilmiş metal mesh ürün çeşitleri tavanın daha şık ve daha estetik görünmesini sağlayabiliyor. Elbette bu denli yaygın bir kullanım alanına sahip olması nedeniyle metal mesh fiyatları da merak ediliyor.

Ancak fiyatların üretimde kullanılan malzemenin kalitesine ve dayanıklılığına bağlı olarak değişkenlik gösterdiğini belirtebiliriz. Aynı zamanda üretim kalitesi ve metal mesh sistemlerinin kalınlığı gibi farklı faktörler de bu ürünleri araştırırken karşınıza çok farklı rakamların çıkmasına sebebiyet verebiliyor. Elbette kaliteli ürün çeşitlerini gayet makul fiyatlarla satın almak da mümkün.

metal-mesh-fiyatlari.jpg

Metal Mesh Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Her ne kadar metal mesh fiyatları birbirinden çok farklı rakamlara tekabül ediyor olsa da cazip fiyatlar eşliğinde bu önemli ürün ihtiyacınızı karşılamanız da mümkün olabilir. Çeşitli mimari sistemlerde, özel projelerde ve daha pek çok farklı alanda kullanılan metal mesh sistemler özellikle tavanın en estetik şekilde kapatılması amacıyla tercih ediliyor.

Üretiminde pek çok farklı materyalin kullanılabildiği bu özel sistemler aynı zamanda istendiği gibi renklendirilebiliyor ve bu sayede mekanda mevcut olan renk ile uyumlu bir görünüm kazanması da mümkün hale gelebiliyor. Metal mesh sistemlerinin aralık genişlikleri de birbirinden farklı olabildiğincen ihtiyaca yönelik seçimler yapılabilir. Bu ürün çeşitlerini sitemizde detaylıca gözden geçirebilirsiniz.