Modern Asma Tavan Modelleri

...
Modern Asma Tavan Modelleri
Modern Asma Tavan Modelleri

İç ve dış mekanlarınızda şık bir nüans yaratmak istiyorsanız modern asma tavan alternatiflerinden faydalanabilirsiniz. Dekoratif formu ile dilediğiniz alanda hoş bir görünüm elde edebileceğiniz gibi, dekorasyonlarınızı taçlandırabilirsiniz. Metal mesh asma tavan sistemleri, birçok ölçü ve görünümü ile vücut bulmaktadır. Dekorasyonun en özel dokunuşlarından olan tavan tasarımları, güzel ve modern olmasının yanı sıra yüksek mukavemet gücünü de bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle darbelere karşı dayanıklılık gösteren bu ürünler, görünüm açısından da oldukça estetik bir şıklık sergiliyor.

Dekorasyon odağında en etkili detaylardan olan modern asma tavan modelleri, firmamız ayrıcalığıyla beğeninize sunuluyor. Zevk ve beğeniniz doğrultusunda şekillenen seçeneklerimiz, tüm zevk ve dekorasyon stillerine hitap ediyor. Ses emici özelliğinin yüksek düzeyde olması ve elektrik tesisatını gizleme niteliği ile ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor. Bünyemizde var olan tüm model seçeneklerimiz, sağlam ve işlevsellik yönüyle güçlü olmakla birlikte, oturma ve yatak odası gibi alanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Yatak Odası ve Oturma Odası Asma Tavan Modelleri

Dekoratif asma tavan modelleri, her mekanda kullanılabilmesinin yanı sıra görsel açıdan ayrı bir hava yaratıyor. Salon ve oturma odası asma tavan modeli birçok alternatifle markamızda yer alırken, ağır yük taşıma kapasitesine uygun olarak tasarlanıyor. Dilediğiniz form ve görünümde deneyimleyebileceğiniz bu şıklıklar, firmamızın geniş ürün yelpazesi arasında kalitesi ile öne çıkmaktadır. Sadece yatak ve oturma odası ile sınırlı kalmayarak dilediğiniz alanda tercih edebileceğiniz modern asma tavan modelleri, adeta şıklık yarıştırıyor. Belirli çizgilerde sınırlı kalmamamızın en etkili kanıtı, her alana göre tasarladığımız ürünlerimiz oluyor. Fazlasıyla kaliteli olan asma tavan modelleri, modern görünümünün yanı sıra dekorasyon stilinizde şık nüanslar yaratıyor.

Hook On Metal Asma Tavan Özellikleri

Hook on metal asma tavanlar, taşıyıcı sistemi olarak ele alındığında L ve Z taşıyıcılardan oluşmaktadır. Bu ürünlerin en avantajlı yönü ise ihtiyacınıza yönelik dilediğiniz ölçü ve ebatlarda üretilebilmesi özelliğidir. Gizli taşıyıcı sistem olarak da adlandırılan bu ürünler, kancalı olma niteliğiyle oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Kullanım açısından uzun ömürlü olması odağında en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Modern asma tavan modelleri arasında öne çıkan bu parçalar, iki grupta ele alınmaktadır. Bunlardan biri alüminyum tavan plakalı olurken, diğeri galvaniz tavan plakalı ürünler olmaktadır.

Asma Tavan İş Yerleri

Dekorasyon, iç ve dış mekanlarda uygulanan düzenleme sanatıdır. Yaşam alanlarının sadece ev ile sınırlı kalmadığı gerçeğini hepimiz bilmekteyiz. Bu yüzden evlerinize gösterdiğiniz dekorasyon stilini, ofislerinize de yansıtabilirsiniz. Böylece kendinizi daha iyi hissederek, konforlu ve keyifli bir çalışma alanında daha verimli faaliyet gerçekleştirebilirsiniz. Modern asma tavan modelleri, tüm şıklığı ve kalitesi ile iş yerlerinizde etkili dokunuşlar yaratıyor. Ofis mobilyaları ve dekorasyon stili ile nefis bir uyum yakalayabilen geniş ürün yelpazemiz, her beğeniye hitap etmekle birlikte modern bir çizgi oluşturuyor.

Yüksek kaliteye ve mukavemet gücüne sahip olan asma tavan modelleri, klasik ve modern görünümü ile vücut buluyor. Ofisinizde etkili şıklıklara yer vermek istiyorsanız firmamızın sunduğu çeşitli model seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz ölçü ve ebatlarda hizmetinize sunulan modern asma tavan modelleri, iş yerlerinin en çarpıcı detaylarından oluyor.

Asma Tavan Fiyatları

Modern asma tavan modelleri, birbirinden farklı görünümlerde vücut bulurken eşsiz kaliteyi de beraberinde getiriyor. İç ve dış mekanlarınızın dilediğiniz alanında kullanabileceğiniz bu ürünler, birçok ölçüde karşınıza çıkmakla birlikte, uygun fiyat avantajını da deneyimleyebilmeniz mümkün. Yatak odaları, oturma odaları, mutfak gibi birçok alanda eşsiz tavan tasarımlarıyla küçük ve zarif dokunuşlar yaratabilirsiniz. Bu denli kaliteli ürünleri oldukça makul rakamlarla bulabileceğiniz modeller, firmamız ayrıcalığı ile hizmetinize sunuluyor. Üstelik birçok fırsat ve indirimler de sizleri bekliyor. Her zevk ve dekorasyon stiline uygun modern asma tavan modelleri, cazip fiyatlarla öne çıkıyor. Sayfamızda yer alan her ürün, birbirinden farklı tasarımlarda vücut bulmakla birlikte, uzun yıllar kullanım avantajını da bünyesinde barındırıyor.

Asma Tavan Özellikleri

Asma tavanların en belirgin özellikleri arasında yangın gibi olumsuz durumlara direnç göstermesi yer alıyor. Dayanıklı yapısı ve yüksek mukavemeti ile öne çıkan bu ürünler, birbirinden şık tasarımlar ile dekorasyonunuzu taçlandırırken, iç ve dış mekanların en estetik dokunuşlarından oluyor. İçerisinde bulunan özel boya sayesinde bakteri oluşumuna engel olma niteliğiyle de oldukça cazip bir seçenek! Yüksek performansa sahip modern asma tavan modelleri, kolayca sökülüp yer değiştirilebilme özelliğiyle kusursuz kullanım konforu sunuyor. Standart renkleri ile sınırlı kalmayarak geniş renk seçeneğini de bünyesinde barındırıyor. Ölçü konusunda ise; standartların dışına çıkılıyor ve ihtiyacınıza paralel bir biçimde üretime tabii tutuluyor.

Modern Salon Asma Tavan Modelleri

Dekorasyon, iç mekanlarda göz alıcı dokunuşlar yaratmak olgusuyla bütünleşmektedir. Bu noktada en çok vakit geçirdiğiniz yer olan evinizin salonunu, içerisindeki eşyalar bazında uyumlu bir görünüme ulaştırmanız gerekmektedir. Yer alan her parça nefis bir ahenk sergilerken, modern asma tavan uygulaması ile öne çıkarmak istediğiniz detaylara ışıltı kazandırabilirsiniz. Her aydınlatma ürünü ile uyum sağlayabilen asma tavan modelleri, dilediğiniz görünüm ve stilde markamızın geniş ürün yelpazesinde yerini alıyor.

Asma tavan dekorasyonun en etkili nüanslarından olmakla birlikte, modern bir çizgi oluşturmaktadır. Salonunuzda nefis şıklıklara sahip olmak istiyorsanız sayfamızdan modern asma tavan modelleri hakkında detaylı incelemeler yaparak dilediğiniz ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çeşitliliğimiz ile öne çıkarken, her zevk ve stile önem verme stratejisi ile ilerlemekle birlikte model konusunda sınır tanımıyoruz.

Dekorasyon ve Asma Tavan Arasındaki Uyum

Asma tavan tercihinde bulunurken en çok dikkat edilmesi gereken detay kuşkusuz dekorasyon ile uyumluluğudur. Bu noktada dekoratif parçaları asma tavan seçiminiz ile öne çıkarabilir, nefis bir uyum elde edebilirsiniz. Renk, stil ve ölçü bazında hareket ederseniz, olması gereken ahengi yakalayabilirsiniz. Firmamızda yer alan her ürün şık ve modern asma tavan tasarımıdır ve her daim uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulmaktadır.

Bize Hemen Ulaşın