Bize Ulaşın

Modern Dış Cephe Tasarımları

...
Modern Dış Cephe Tasarımları
Modern Dış Cephe Tasarımları

Günümüzde yapıların tasarımları ve görselliği çok fazla ön plana çıkmıştır. Yeni yapılan her yapı diğerlerinden daha da fazla ön plana çıkmaya çalışmaktadır. Yapıların birbirleri ile yarıştığı bu düzende modern dış cephe tasarımları önem kazanmaktadır.

Modern mimari görselliğe ve fonksiyonelliğe öncelik tanımaktadır. Dış cephe tasarımlarında kullanılan malzemeler hem estetik hem de kullanışlı malzemeler olmalıdır. Ceylanlar Metal olarak biz bu konuda tasarımcılara büyük kolaylık sağlamaktayız. 

Modern Dış Cephe Tasarımları

Alternatif Tasarımlı Dış Cepheler

Firmamızın üretmiş olduğu metal mesh levhalar ile çok farklı dış cephe tasarım alternatiflerine kavuşursunuz. Paslanmaz levhalardan üretilen genişletilmiş mesh ürünler ile alışveriş merkezlerinin, plazaların, konutların ve aklınıza gelebilecek birçok yapının dış cephelerini kaplayabilirsiniz. Metal mesh ağ örgü şeklinde ve farklı desenlerde ürettiğimiz bu levhalar alüminyum çerçevelere yerleştirilerek monte edilirler.

Dış cephe tasarımları esnasında birçok detayınızı genişletilmiş mesh levhalar ile kolaylıkla çözebilirsiniz. Gözenek boyutları plakaların kalınlıkları ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Dış cephe tasarımında daha büyük plakalar kullanacaksanız mukavemetli olması için daha büyük kesitler kullanılacaktır. Tasarım ve planlama aşamasında uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Cephe Modernizasyon İşlemlerinde Genişletilmiş Metal Mesh Kullanımı

Metal mesh cephe kaplamalarının bir diğer avantajı da eski binalara çok rahatlıkla uygulanmasıdır. Cephe modernizasyonu işlerinde en büyük alternatif malzeme; genişletilmiş metal meshlerdir. Son yıllarda şehirlerin önemli cadde ve meydanlarına bakan cephelerinin güzelleştirilmesi bu malzemeler yardımı ile olmuştur. Dış cephe tasarım fiyatları yönünden mesh malzemeler avantajlıdır. Delikli ve ışığı geçirgen olması nedeni ile arkasında yer alan bölümlerin ferahlığında bir azalma görülmez.

Alüminyum, dkp saç ve paslanmaz malzemelerden yapılan metal mesh cephe kaplama ürünleri dış ortama karşı dayanıklıdır, bakım gerektirmez, ağırlıkları az olduğundan binaya ilave ağır bir yük binişi olmaz. Farklı renklerde ürünlerimiz mevcuttur, istenirse proje bazlı metal cephe plakaları üretebiliriz. Kendi cephe tarzınıza uygun modellerimizi sitemizde de inceleyebilirsiniz. İstenirse cephe elemanlarımız, diğer cephe elemanları ile de kompozisyon halinde kullanılabilir.

Sıradan ve sıkıcı cephelerden sıkıldıysanız, yeni projenizin diğerlerinden daha da çekici olmasını istiyorsanız Ceylanlar Metal’in üretmiş olduğu genişletilmiş metal mesh ürünler ile modern cephe tasarımları yapabilirsiniz. Ürünlerimiz cephenizi çok daha değerli kılacaktır.

Bize Hemen Ulaşın