Ofis ortamında en çok kullanımı yapılan ofis malzemelerinin birçoğunun metal malzeme ile üretilmesinin nedeni de çoğu zaman budur. Çok yoğun bir biçimde kullanılan masa üstü ürünleri, ofiste kalemliklerden kartvizitlik kutularına kadar birçok ürünün yoğun olarak kullanılması nedeniyle uzun ömürlü olması beklenir. Bunun için de ofise yönelik ürünler arasında metal kalemlik genelde en çok tercih edilen malzeme türünden yapılmış kalemliklerdir.

Hem daha dayanıklı olması hem de ömrünün uzun olması sayesinde tercih edilen bu ürünler, ideal formlarda üretilirken ölçü ve estetik açıdan da göze hitap eden şekilde üretimi sağlanmaktadır. Bu şekilde hem kullanışlı hem de uzun ömürlü olarak kullanıma uygun olarak tercih edilir. Böylelikle kasanızda dağınık olan tüm kalemlerin ve kartvizitlerin derli toplu şekilde bulunmasını sağlar, en iyi şekilde de ortamınızın temiz kalmasını sağlamış olabilirsiniz.

Ofis Masaüstü Malzemeleri

Ofis masaları, tüm gün etkileşim içinde olunan eşyalardır. İşlerin planlandığı, hesapların yapıldığı, çizimlerin veya taslakların hazırlandığı ofis masaları kullanışlı ve tertipli olmalıdır. Ofis masaüstü düzenli olmazsa pek çok soruna sebebiyet verir. Dağınık bir ortamda çalışmak mümkün olmayacağı gibi hiç estetik durmayacaktır.

Ofis masaüstü malzemeleri olarak karşımıza; kalemlik, kartvizitlik, bardak altlığı, dosyalık, notluk, takvim gibi materyaller çıkmaktadır. Bu materyaller masanın düzenini oluştururken size de büyük kullanışlılık sağlar. Bundan dolayı ofis masaüstü malzemeleri ofislerin, işyerlerinin hatta öğretmen masalarının dahi vazgeçilmezidir. Pek çok ürün bu çatı altında toplanabilir. Bu ürünler ihtiyaca göre temin edilmelidir. Ceylanlar Metal olarak herkesin ihtiyacını karşılayacak ürün çeşidine sahibiz. 

Masaüstü malzemeler masanın düzenli olmasını sağlarken kullanışlı olmasıyla işleri de kolaylaştırır. Dosyalıklar; dosyaların düzenli olmasını, aradığınızda rahatlıkla bulabilmenizi sağlar. Kalemlikler; kalemlerin etrafa dağılmamasını ve kaybolmamasını sağlar. Notluklar ise unutmamanız gereken önemli şeyleri not alarak göz önüne koyduğunuzda size hatırlatır ve işlerinizin aksamamasını sağlar. Bunların dışında bardak altlığı, bardak ağzı kapatıcı, delgeç, zımba gibi masaüstünde isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak kullanılan ürünler de bulunmaktadır.

Ceylanlar Metal olarak gerek masaüstü malzemeleri gerek işyeri araç gereçlerini bünyemizde barındırmaktayız. Sitemizi ziyaret ederek güçlü stok ve ürün çeşitliliğimizden yararlanabilirsiniz. Hızlı ve korunaklı kargo avantajı ile ofis masaüstü malzemeleri ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza anında sahip olabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek toptan ya da perakende alım sağlayabilirsiniz.

Metal Kalemlikler ve Kartvizitlikler

Malzeme niteliği metal saclar ile üretilen, delikli biçimde kullanılan kalemlikler ortama estetik açıdan harikulade bir hava katan ve masa üzerinde düzenleyici gören kalemliklerdir. Kalemlikler kalem ve benzeri çok şeyi tek yerde toplamak adına kullanacağınız ürünler olurken, levha haline getirilerek oval şekilde üretimi sağlanır. Kalınlığı da 0.50 – 0.80 mm arasında olup buna göre metallerin işlenmesiyle beraber üretimi tamamlanır. 

Çalışma alanınıza uygun şekilde birbirinden farklı türlerde kalemlik modellerini seçmek için istediğiniz renk ve model seçimleri yapabilirsiniz. Burada çeşitli renklerde boyanarak sunulan bu ürünler, paslanmaz olması adına uzun ömürlülük kazandırılan şekilde sunulmaktadır. Kalemlerinizi bir arada tutmak adına tercih edeceğiniz metal kalemlikler, tek gözlü ya da çift gözlü şekilde bulunduğu gibi metal dosyalık türleriyle de masalarınızın daha düzenli durmasını sağlarsınız.

Sadece kalem çeşitlerinizi koyacağınız kalemlikler değil aynı zamanda dosyalama için de dosya raflar, metal halleriyle yapılabilen ürünler olurken ikili, üçlü veya dört katlı şekilde raflardan oluşan şekilde, masa üstü ya da raf üstünde kullanılabilir, taşınabilir ve tüm dosyalarınızın tek bir şekilde duracağı ürünlerle beraber dosya dolabı gibi kullanım sağlayabilirsiniz.

Masa Üstü Metal Dosyalık Modelleri

Pek çok ofis malzemeleri arasında yerini alan metal mesh ürünler kullanılarak üretilmiş olup alüminyum paslanmaz niteliğe sahip olan metal malzemeli ofis malzemelerinde dosyalıklarla beraber siz de tüm dosyalarınızın, önemli evraklarınızın sahip olduğu tek bir yer olarak rafların üzerinde kullanabilirsiniz. 

Üretimlerin tamamı genişletilmiş metal mesh plakalar ile yapılırken, birbirinden farklı gözeneklere sahip çeşitlilikte üretilmektedir. Paslanmaz özelliğini ise hem alüminyum hem de özel boyalarla birlikte tanımlanarak alan bu ürünlerde ürün için istediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz. 

Masa kalemliklerle birlikte geniş masalarınızın daha düzenli ve derli toplu olmasını sağlayın. Kalemlik modellerinde birbirinden farklı modellerde farklı tasarım ve renk çeşitleri içerir. Bu ürünlerle birlikte kalemlik seti istediğiniz gibi seçenekler arasında tercih ederken, setler arasında farklı ürünleri de birlikte seçebilirsiniz. Bunlar arasında yerini alan kartvizitleriniz ya da not kağıtlarınız için uygun olan ürün çeşitlerinden evraklarınızı koyacağınız dosyalık modellerine kadar birçok ürünleri tercih edebilirsiniz.

Kalem setlerinizi ve evraklar için uygun ürünleri ofisinizin her alanında ihtiyaca göre dağıtabilir ve kullanabilirsiniz. Ofis kalemlik modelleri ya da ofise uygun masa üzerinde evrakları tutacağınız ürünlerle beraber istediğiniz gibi sizlerde ihtiyacınıza uygun farklı ürünleri tercih edin. Tamamen ofisin ihtiyacı olan nitelikte, her şeyin yerli yerinde olacağı şekilde, elinizin altında anında ulaşacağınız dosyalar, önemli evraklar ya da kalemliklere birlikte masanızın tamamı için uygun takım oluşturabilirsiniz. Hem düzenli hem de takım halinde duracak önemli evraklarla birlikte dilediğiniz her zaman ihtiyacınız olduğunda ulaşabilir olacağınızı unutmayın.

Metal Kalemlik ve Dosyalık Özellikleri

Paslanmaz alüminyum ile yapılan bu ürünler, kişiye özel şekilde kullanılabilir ürünlerdir. Kişilerin kırtasiye ürünleri arasında bulabilecekleri metal ürünler, kalemlik ve dosyalık şekilde kullandıkları gibi istediği an ihtiyacı olduğunda elinin altında ulaşabilir ürünler olarak bulunur.

Büro ve ofislerde yaygın şekilde kullanılan bu ürünler, çalışma alanlarınızın dağınık olmasından ziyade daha düzenli olmasını sağlayacaktır. Önemli kalemlerinizin kaybolmasına izin vermeyeceğiniz bu ürünlerle beraber dilediğiniz an bulacağınız kalemler, ihtiyacınız olduğu anda kullanabileceksiniz. Çeşitli model ve renkleriyle birlikte ihtiyaca göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kalemler ve ürün modelleri arasında seçimlerinizi yaparken ofiste nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğuna dair göz atabilirsiniz.

Kişisel zevklerinize göre seçebileceğiniz kalemlik çeşitleri arasında ister çalışma alanına uygun renklerde isterseniz karakteristik özelliğine bakarak değişik özelliklerde ve fonksiyonel durumlara göre seçim yapabilirsiniz. Estetik görüntüsüyle, gözünüze hitap eden nitelikte harikulade kalemlik modelleriyle beraber siz de kullanışlı ürünleri seçin. 

Ölçüleri kısa olan ve kalemlere her zaman erişebileceğiniz şık tasarımlarda üretilen bu metal kalemlikler, masalarınızın üzerinde derli toplu düzeni de yansıtan ürünler olacaktır. Metal ve paslanmaz özellikleriyle beraber istediğiniz geometrik biçimlerde üretilen, uzun süreli kullanıma uygun alüminyum üretimiyle beraber sahip olacağınız her formda kullanabilirsiniz.

Uzun vadeli şekilde kullanılabilir bu ürünlerle beraber kalemlerinizin kaybolmasına izin vermeyecek ya da masanızda dağınık durmasını tamamen ortadan kaldırabileceksiniz. 

Farklı genişliklerde ve renklerde dosyalık modelleri ise, metal üretimleri sayesinde önemi evraklarınızda leke bırakmaz, önemli evraklarınızın bir arada durmasını sağlar ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde de istediğiniz gibi kalemlik gibi evraklarınızın derli toplu şekilde tek düzende durmasını sağlar, istediğiniz gibi kırtasiye malzemeleriyle benzer özelliklerde ihtiyaç haline göre kullanabilirsiniz.

Büro ve ofis gibi alanların tamamında kırtasiye malzemelerine çok ihtiyaç duyulur. Metal kalemlikler, metal dosyalık ürünleri de en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Kalemlerinizin risk altında olmasını, kaybolmasını önleyeceğiniz gibi istediğiniz gibi ürünleri kullanırken temizlik konusunda da tozunu almak dışında pek bir şey yapmadan basit şekilde kullanabilirsiniz. Web sayfamızda yer alan tüm ürünlere tek tıkla ulaşabilir, sormak istediğiniz konulardaki tüm sorularınızı da Ceylanlar Metal olarak bize anında iletebilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın