Ofis Dış Cephe Sistemleri

...
Ofis Dış Cephe Sistemleri
Ofis Dış Cephe Sistemleri

Binalar yapılırken estetik kaygı açısından önemsenen bir diğer konulardan biri de dış cephe kaplama sistemleri olmaktadır. Birçok çeşitlilikte yaratılan ve dış cepheler için önemle emek harcanan alanlardan bina dış cepheleri ile beraber uzun yıllar boyunca birbirinden farklı seçeneklerde, cephe kaplama çeşitlerinde faydalanılabilir birçok model dış cephe çeşitleri bulunmaktadır.

Konut, işyeri, hastane ya da AVM gibi alanlar dışında birbirinden farklı ofis dış cephe sistemleri sayesinde yapı sektöründeki alanlarla birlikte birçok seçeneklerde ofislere uygun dış cephe çeşitleri bulunmaktadır. Birçok çeşitlilikte bulunan dış cephe seçimlerinde, hangisi ne işe yaramakta ya da hangi avantajları bulunmakta olduğuna dair dış cepheyle ilgili olarak siz de kaplama uygulamalarınızı seçerek, avantajları size uygun olup olmadığına dair dış cephe kaplama seçimlerinden kendinize uygun olanı yapabilir ya da yaptırabilirsiniz.

Kompozit Panel Kaplama Çeşidi Nedir?

Dış cephe denilince ilk akla gelen panel kaplama modellerinden biri de kompozit panel kaplamadır. Kompozit panellerin yaygın olduğu alanlar hastane, iş yerleri ve büyük ofis alanlarıdır. Dış cephe alanında yaygın olarak kullanıldığı gibi genel içeriği itibariyle de çoğu zaman tercih edilmektedir. Isı izolasyonu yaratabilmek adına, dış yüzeyde oldukça şık bir görüntü kaplanmas için günümüz şartları içerisinde tercih edilmektedir. 

İki alüminyum levha arasında poliüretan dolgu yerleştirilmesiyle beraber elde edilen kompozit paneller, yangına karşı koruma, yüksek ısı yalıtımı ve modern bir görünüm kazandırmak adına önemlidir. İmalat ve montaj anlamında çok uygun fiyatlarda elde edilmesi sayesinde de tercih edilmektedir.

Mesh Levha Kaplama Modelleri

Yatay ve düşey profillerle birleşim yöntemi olarak tercih edilen metal mesh kaplama modelleri, günümüzde giydirme cephe profillerde çokça tercih edilmektedir. Bu uygulamada amaç, alt konstrüksiyon hazırlama aşaması sonrasında, birçok giydirme cepheler için tercih edilen genişletilmiş metal mesh ile dekoratif bir biçimde kullanım alanı yaratılmış olur.

Ofis Bölme Sistemleri 

Ofislerde çeşitli alanlara uygun şekilde bölme yaratarak, ofis bölme sistemleri oluşturabilirsiniz. Küçük ya da büyük fark etmeksizin birçok alana yönelik tercih edebileceğiniz metal bir dekor ile birlikte irili ufaklı ofis bölme sistemlerinden faydalanarak, iş yerlerinde tercih edilen metal kaplama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Alanında yoğun çalışmalarla beraber uzun süredir sektörde hizmet veren Ceylanlar Metal ile tanışın. Uzun süredir sağlamakta olduğu çeşitli kaplama sistemleri ile birlikte istenen kaliteyi istenen her ofis, iş yeri, AVM ya da hastane gibi büyük binalara özel olarak hizmet vermektedir. Dış cephe sistemleri olarak tercih etmek istediğiniz ısı yalıtım kaplama amaçlı, dekoratif amaçlı ya da dışa yönelik dekor farkını ön plana çıkartmak istediğinizde birçok seçeneği göz önüne aldığınızda en iyi tercihlerinizi Ceylanlar Metal ile yapabilirsiniz.

Hizmet almak istediğiniz dış cephe kaplama sistemler ofis vb. birçok alana uygulanabilir olduğu gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ceylanlar Metal ile en uygun fiyat politikasından faydalanın. Hayal gücünüzün yetmeyeceği nitelikte istediğiniz gibi metal bir dekorasyon ile isteklerinize uygun en iyi çalışmaları dilediğiniz her zaman yaptırabilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın