Ofis için Asma Tavan Modelleri

...
Ofis için Asma Tavan Modelleri
Ofis için Asma Tavan Modelleri

Ofis stiline uyum sağlayabilecek olan asma tavan modellerindeki en önemli ayrıntı çalışmaların verimliliğini artırmaktır. Çalışan personellerin daha raht ve konforlu bir alanda iş hayatlarına devam edebilmeleri ofis için asma tavan modelleri sayesinde mümkün olabilmektedir. Ofis dekorasyonunda yapılabilecek olan ufak bir değişik gibi gözüken tavan dekorasyonu aslında tüm dekorasyon stilini doğrudan etkileyebilmektedir.

Doğru bir şekilde kullanılan asma tavanlar sayesinde dekorasyon stili daha hoş ve dinlendirici bir hale gelebilmektedir. Ancak ofis için asma tavan modelleri uygulanacağı zaman bu çalışmaların profesyonel kişilerin elinden çıkmasına özen gösterilmelidir. Çalışma alanlarının daha konforlu, ferahlatıcı, şık ve modern bir görünüme sahip olması için asma tavanların bu detaylara dikkat edilerek uygulanması tavsiye edilmektedir.

Asma Tavan Tasarımları

Ev, iş yeri veya ofis gibi ortamlarda asma tavan dekorasyonu değiştirmek istediğinizde faydalanacağınız birbirinden farklı modellerin var olduğunu bilmektesiniz… Düz ve sadeliğinden dolayı pek de şık görünüme sahip olan asma tavan tasarımlarında iç mekân tavan tasarımı nasıl isterseniz, en iyi asma tavan ofis tasarımlarından faydalanabilirsiniz.

Düz ve sade tavan modellerinden sıkıldıysanız eğer, çeşitli iç mekanlarda bulunan tavanlarda platform halinde asma tavan modellerinden yararlanabilirsiniz. Yepyeni bir moda akımı olarak asma tavanlarda istediğiniz birçok modelde birçok harikulade görüntüyle beraber siz de istediğiniz tasarımı yakalayın.

Ofis Tavan Tasarımları

Ofislere özel şekilde çok daha yapı gereği evlere göre özgü tasarımlar seçilerek ofis tavan tasarımları seçilmektedir. Koridorun tamamını kaplayan asma tavan modelleriyle beraber tasarımda istediğiniz modelleri seçebilirsiniz. Geometrik düzenlemelerden tutun da gösterişli bir görünüme sahip şekilde asma tavan uygulaması, ofisler için yapılabilir.

Birbirinden farklı modern asma tavan modelleri bulunur. Ofislere yönelik asma tavanlarda kabloların gizliliğini sağlamak çok kolay olduğu gibi, her zaman açılabilir ve yetkin bir şekilde ofis tavan tasarımı yapabilirsiniz.

Modern asma tavanları ofis asma tavanı olarak uygulamak istediğinizde, ses geçirmez modellerden faydalanabilirsiniz. Çeşitli yöntemler bulunmaktadır ve ses geçirmez asla tavanlarıyla beraber seçebilirsiniz. Sesi anında emen malzemelerin kullanıldığı tavanlar kullanabilirsiniz. Küçük ya da büyük tavanlar, metal cilalı alüminyum asma tavanlarıyla istediğiniz ofislerde cazibeli, özgün çalışmalardan faydalanabilirsiniz.

Küçük boyutlarda işyeri asma tavan modeli için çeşitli özelliklere sahip asma tavan dekorasyonundan faydalanabilirsiniz. Gürültüyü emen, akıllı modellerle beraber çirkin kabloları gizler, daha şık bir tasarımı tavanlara verebilirsiniz. Toplantı odalarında, yemekhanelerde de özel bir şekilde özel tavan yaptırabilirsiniz. Bu şekilde akustik bir ortamın sağlanacağı biçimde de zarif, temiz görünesini sağlamak mümkündür.

Ofisler için Asma Tavan Modelleri Nasıl Seçilmelidir?

Ofis asma tavan modelleri çalışma performanslarının en üst düzeye çıkabilmesi de katkı sağlayan ayrıntılar arasındadır. Çalışan kişilerin performansını artırabilmek ve kendisini daha iyi hissedebilmesini sağlatabilmek için asma tavanlar tercih edilmektedir. Özellikle açık renkli alanlar yaratıldığı zaman bu etkiler daha da fazla ön plana çıkmaktadır. Fakat renk seçimi yaparken mekandaki genel dekorasyon stiline dikkat edilmesi gerekir. Eğer aşırı koyu renkli dekorasyon stiliniz mevcut ise daha açık renkleri tercih edebilir, aşırı açık renkli dekorasyon stiliniz mevcut ise daha koyu renkleri seçebilirsiniz. Böylelikle dekorasyon stiliniz ile bir bütün oluşturabilecek asma tavan modellerine sahip olabilirsiniz.

Ofislerdeki iş verimliliğini artırabilecek etkiye sahip olan asma tavan modelleri yalnızca çalışan kişilerin alanlarında değil, aynı zamanda toplantı odalarında, yemek salonlarında ve diğer alanlarda da yapılabilmektedir. Asma tavanlara doğru aydınlatma ürünleriyle destek verilmesi de son derece önemlidir.

İç Mekan Tavan Tasarımları

Daire, ofis, plaza, alışveriş gibi yapılarda mekanın modern ve ferah görünmesine en çok etkisi olan bölüm tavanlardır. Tavan tasarımları bir ortamdaki havayı büyük oranda etkiler. Mekanın daha derin ve modern görünmesi içinde bulunulduğunda daha rahat hissettirmesi tavan tasarımlarında en çok aranan özelliklerden bir tanesidir. İç mekan tavanları, üretim ve tasarım teknolojilerinin gelişmesi ile günümüzde farklı malzemelerden binlerce yeni farklı çeşitte yapılmaktadır. Bu yeni gelişmelerden bir tanesi de metal asma tavanlardır. Genişletilmiş metal levha olarak bilinen mesh üründen yapılan ve tasarlanan iç mekan tavanları her türlü kapalı mekan için kullanıma uygundur. 

Metal mesh iç tavan tasarımları renk, desen ve model olarak birçok çeşide sahiptir. Metal asma tavanların birçoğu mesh olduğu için delikli bir yapıya sahiptir. Delikli bir yapıya sahip olan tavan modelleri mekan içinde bir hava dolaşımı sağlar. Böylece mekan görünenden çok daha ferah bir ortam sağlar. Asma tavan tasarımları havalandırma açısından olduğu gibi elektrik tesisatını kolay bir şekilde içinde barındırdığı için de oldukça avantajlıdır. Elektrik aksamındaki herhangi bir arıza durumunda tavanda sadece söz konusu panelin çıkarılması yeterli olacaktır. Böylece elektrik sistemindeki arıza kolay bir şekilde tamir edilerek metal levha tekrar yerine takılabilir. 

Kiracı sirkülasyonun olduğu ofis ve işyerlerinde en çok tercih edilen tavan tasarımı metal asma tavanlardır. Çünkü metal asma tavanlar hem kolay montaj edilebilir hem de tasarımı kolay bir şekilde değiştirilebilir. Tasarım değişikliği hem renk olarak hem de panel şekli olarak kolayca yapılabilir. 

Metal asma tavan modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve projeleriniz hakkında müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın