Ortak kullanım alanlarında kullanılan oturma gruplarının seçimi önemlidir. Buralarda kullanılacak masa ve sandalyelerin malzemesi kaliteli materyalden, tasarımı da konforlu olmak zorundadır. Bu sebeplerden genellikle böyle mahallerde daha çok, şık tasarımlı metal masa ve metal sandalyeler kullanılmaktadır. Metal sandalye ve metal masalarda, farklı tasarımlar ve farklı metal malzemeler kullanılabilmektedir.

Ceylanlar Metal olarak üretimini yaptığımız metal mesh malzemeler ve perfore malzemeler ile şık tasarımlı ve uzun ömürlü metal sandalyeler tasarlanabilmektedir. Metal sandalyeler kullanım ömrü, şık tasarımı ve ekonomik olması nedeni ile ticari ve büro kullanımında tercih edilmektedir. Bazı özel tasarımlar ile son dönemde evlerimizde de metal sandalye kullanımı başlamıştır. Evlerde kullanılanların tasarımları daha soft olmakta ,daha da sıcak bir kimlik ile karşımıza çıkmaktadır.

Metal sandalye oturma ve arkalık kısmı metal mesh veya perfore olarak tasarlanabilir. Her iki tercihte de karşımıza çok özel tasarımlar çıkacaktır. İki grup için de firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız her iki grupta da uzun yıllardan beri kaliteli üretim ile mesh ve perforje elemanlar üretmektedir. Üretim kalitesi dünya standartlarının üzerinde olup, referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Mesh ve perfore elemanlar oldukça üst düzey mimari objeler olup, kullanıldığı her obje ve yere üst düzey değer katmaktadır.

Metal Mesh Sandalye

Kamuya açık ortak oturma alanlarında kullanılan masa ve sandalyelerin seçimi mekan kullanıcılar için oldukça önemlidir. Buradaki oturma grupları hem rahat, hem şık, hem de uzun ömürlü olması gerekmektedir. Şık tasarımlar kullanan mekana daha çok ilgi çekecektir. Bu ilgiyi arttırmak isteyen ticari işletmeler çok daha özel tasarımlar ve ergonomik kullanım ürünlerini tercih ederler. Metal mesh sandalyeler buralarda bolca kullanılmaktadır, hafifliği, rahatlığı, kolay temizlenmesi ve kir tutmaması nedeni ile tercih edilirler. Ayrıca dış hava koşullarına çok daha fazla dayanıklı olması kulanım ömürlerini uzatmaktadır. Kullanım ömürlerinin uzun olması genel giderlerin biraz azalması demektir.

Ortak kullanım alanlarında sandalye tercihi olarak metal mesh sandalye tercihi sıkça yapılmaktadır. Metal mesh sandalye modern ve şık tasarımları ile birçok alanda gözümüze çarpmaktadır. Bu sandalyeler hafif ve sağlam yapısı ile ticari mekânlar, ofisler ve konutlarda bolca kullanılmaya başlanmıştır. Ceylanlar Metal olarak üretimini yaptığımız mesh elemanlar ile size özgü bir tasarım mutlaka oluşturulur. Tercih edilen metal mesh modeline göre tasarımlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Avm yemek ortak oturma alanlarında, sinema lobilerinde, toplu oturma alanlarında şık tasarım sahibi metal sandalyeler kullanılmaktadır. Bu sandalyeler fiyat, konfor, kullanım yönünden diğer sandalye tiplerinin biraz daha önüne geçmektedir. Temizliği kolay, istifleme ve taşıma avantajları yönünden kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu özelikleri nedeni ile kullanım ömürleri uzamakta bu ise genel giderlere müspet yönde bir etki yapmaktadır.

Son yıllarda ofislerde de bu şık sandalyeler kullanılmaya başlanmıştır. Ofislere uygun olarak tasarlanan metal sandalyeler konfor, kullanım ömrü ve kolay temizlenme özellikleri sayesinde tercih edilmektedir. Ofis ortak alanları, bürolar metal sandalyelerin farklı modelleri ile dizayn edilebilmektedir , çalışma alanlarında farklı dinlenme ve yemek alanlarında ise farklı modeller kullanılmaktadır, aynı zamanda kullanım ömrünün uzun olması bu sandalyelerin ofis mobilyası olarak kullanılmasını yaygınlaştırmıştır.

Ceylanlar Metal olarak metal sandalye için en önemli malzeme olan genişletilmiş mesh elemanları, dkp, galvaniz, paslanmaz ve alüminyum olarak üretmekteyiz. İstediğiniz kalınlıkta ve hadde aralığında üretimi yapabiliriz. Siz tasarladığınız sandalye modeli için uygun olan metali kataloglarımızdan veya müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek firmamızda bulabilirsiniz. Dekoratif bir malzeme olan metal mesh sayesinde metal sandalyelerde çok zengin tasarımlar yapılmaktadır.

Genişletilmiş metal mesh seçiminde üretici firma referansları çok önemlidir. Üretimininde uluslararası standartları kullanan firmamız tüm üretim sürecinde kaliteyi esas almaktadır. Tüm üretimimiz çevresel faktörlere karşı oldukça dayanıklıdır. Firmamız ürünleri ile çok daha uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır.

Metal Perfore Sandalye

Metal sandalye için mesh elemanlar gibi perfore elemanlardan da faydalanılabilir. Perfore yan yana açılmış eşit aralıklı eşit büyüklüklü delikler demektir. Metal sandalye için perfore ürünlerimizden de faydalanabilirsiniz. Her biri uluslararası kalite standartlarında üretilen perfore ürünlerimiz dkp, paslanmaz, galvaniz ve alüminyum olarak üretilmektedir. İstenilirse diğer metallerden de müşteri bazlı üretimler yapılabilir.

Ceylanlar Metal olarak metal sandalye için en önemli malzemelerden birisi olan perfore elemanları da galvaniz, dkp, paslanmaz ve alüminyum olarak üretmekteyiz. İstediğiniz kalınlıkta, istenilen delik aralığı ve çapında, farklı malzemelerden üretimi yapabiliriz. Siz tasarladığınız sandalye modeli için uygun olan perfore desenini kataloglarımızdan veya müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek firmamızda bulabilirsiniz.

Seçtiğinin perfore modeline göre metal sandalye modelleri farklı görünüm kazanmaktadır. İstenilen delik çapı ve delik aralıkları görümü oldukça farklı etkilemektedir. Daha ayrıntılı bilgiler için internet sayfamızdan perfore dokümanlarımızı inceleyebilir veya müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek onlardan daha fazla bilgilendirme isteyebilirsiniz.

Perfore veya metal mesh olarak tasarlanan metal sandalyeler her türlü mekanda mükemmel sonuç vermektedir. Çoğunlukla galvaniz, paslanmaz, dkp, alüminyum olarak yapılan metal sandalyeler pirinç ve titanyum gibi farklı metallerden de yapılabilmektedir. Ürünlerimiz arasında her iki gruptan da çok sayıda farklı modeller bulunmaktadır. Gözenek şekli, mesh aralığı, kalınlık, materyal yönünden oldukça zengin bir üretim sıkalamız bulunmaktadır. Ürünlerimiz ve uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Sandalye fiyatlarına baktığınızda, büyüklüğüne, kullanılan malzemesine, dizaynına göre çok farklı rakamlar karşımıza çıkmaktadır. Tercihimizi yaparken optimum tercihi yapmamız gerekmektedir, kaliteli malzeme, güzel tasarım ve konforu tercih edersek karşımıza çoğunlukla metal sandalyeler çıkacaktır.

Sandalye üretimi için kullanılacak perfore ve metal mesh elemanlar için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Kullandığınız malzemelerimiz sayesinde çok daha kaliteli ürünler elde edebilirsiniz. Üretimini yaptığımız estetik metal mesh ve metal perfore elemanlar ile çok farklı tasarımlara imza atabilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın