Ceylanlar Metal olarak üretimini yaptığımız genişletilmiş mesh elemanları, dkp, galvaniz, paslanmaz ve alüminyum olarak üretmekteyiz. Mesh elemanlar çok farklı kullanım alanları ile karşımıza çıkmaktadır. Dış cephe elemanları olarak sıkça görülebilen metal mesh elemanlar, çok farklı üretim aşamalarında karşımıza çıkabilir.

Metal Mesh Sepet

Sepetler birçok yerde karşımıza çıkabilirler. Vinçlerde kullanılan güvenlik sepetlerinden, evlerdeki kızartma tencerelerinin içerisindeki sepetlere kadar çok farklı alanda sepetler kullanılmaktadır. Sepet üretiminde genişletilmiş metal mesh elemanlarından faydalanılmaktadır. Metal mesh elemanları işletmenizin istediği kalınlıkta ve hadde aralığında üretebilmekteyiz.

Fritöz sepeti, genişletilmiş metal mesh kullanılarak yapılabilmektedir. Firmamızın üretimini yaptığı metal elemanlar ile kaliteli paslanmaz çelik fritöz sepetleri yapılmaktadır. Gıda tüzüğüne uygun kalitede üretilen paslanmaz çelik sepetler ile uzun ömürlü fritözleriniz yapılabilmektedir.

Vinç sepetlerinde, firmamızın ürettiği metal mesh elemanları da kullanılmaktadır. Dkp, galvaniz olarak veya istenilen materyal ile üretilen vinç sepetleri oldukça güvenli ve kullanışlı olmaktadır. Her türlü hava koşullarına ve fiziki tesirlere dayanıklı olarak istenilen kalınlıkta üretilen genişletilmiş metal mesh elemanları sayesinde uzun ömürlü güvenlik sepetleri elde edilmektedir. İstenilirse komple tek parça genişletilmiş metal sepet üretimi de yapılabilmektedir. Vinç sepetleri çoğunlukla çelik tel kullanılarak üretilmektedir.

Metal sepetler çok farklı büyüklükte ve kullanım amacında yapılabilir. Hafifliği, dayanıklılığı, kullanım ömrünün uzun olması nedeni ile genişletilmiş mesh elemanlar sepet üretiminde sıkça kullanılmaktadır. Her biri uluslararası kalite standartlarında üretilen mesh elemanlarımız dkp, paslanmaz, galvaniz ve alüminyum olarak üretilmektedir. İstenilirse diğer metallerden de üretimler yapılabilir. Genişletilmiş metal mesh seçiminde üretici firma referansları çok önemlidir. Üretimininde uluslararası standartları kullanan firmamız tüm üretim sürecinde kaliteyi esas almaktadır.

Açık Alan Emniyetinde ve İş Güvenliğinde Mesh Elemanlar

Genişletilmiş mesh elemanlar birçok sektörde kendisine yer edinmeye başlamıştır. Bu elemanların kullanıldığı sektörlerden bazıları da iş güvenliği ve çevre emniyeti sektörleridir.

İş güvenliğinde; iyi bir tutuş sağlaması ve sağlamlığı nedeni ile birçok yapı elemanında eklenti olarak metal mesh elemanları kullanılmaktadır. Merdiven basamakları, kedi yolları, emniyet bariyerleri, korkuluklar v.b. birçok yerde genişletilmiş mesh elemanlar kullanılmaktadır.

Fabrika ve araç merdiven basamaklarında metal mesh elemanlar sıkça karşımıza çıkmaktadır. Taban tutuşunun mükemmel oluşu, montaj kolaylığı, temizlenmesinin rahat olması, kir tutmaması, mukavemetinin yüksek olması nedeni ile bu elemanlar basamaklarda ve yüksek yürüyüş yollarında karşımıza çıkmaktadır, ayrıca şık görünümü nedeni ile kullanıldığı alana artı bir değer katmaktadır.

Ağır hizmet tipi mesh elemanlar ile mukavemeti oldukça yüksek ve üst ağırlıklara dayanıklı özel tasarımlar yapılabilmektedir. Proje bazlı farklı kalınlık ve aralıkta üretimimiz vardır. Özel üretimler için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ceylanlar Metal olarak üretimini yaptığımız metal mesh malzemeler ile şık tasarımlı ve uzun ömürlü metal basamaklar ve yürüme yolları elde edebilirsiniz. Üretim yaptığımız tüm ürünler ,dünya standartlarının üzerinde olup, referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Tüm üretimimiz çevresel faktörlere karşı oldukça dayanıklıdır.

Mesh elemanlar güzel görünümlü elemanlar olup kullanıldığı yeri daha değerli kılmaktadır aynı zamanda, dış hava koşullarına dayanıklı olması da bu elemanların daha fazla kullanılmasına neden olmaktadır. Firmamız ürünleri ile çok daha uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır.

Çevre emniyetinde de genişletilmiş mesh elemanlar kullanılmaktadır. Açık alan çevrilmesinde, tel örgü şeklinde kullanımından, üst kapatmaya kadar geniş bir aralıkta kullanım olmaktadır. Duvar üstü veya hatıl üstü çerçeve içi mesh elemanlar ile çevre emniyeti sağlanmaktadır. Hızlı uygulama ve şık tasarım gibi artı nedenlerden dolayı tel örgülerde metal mesh elemanlar kullanılmaktadır. Metal levha kullanılarak yapılan çerçeveler içerisine oturtulan metal mesh elemanlar ile oldukça hızlı bir şekilde çevre emniyeti sağlanmaktadır.

Genişletilmiş metal örgü şeklinde özel olarak çevre emniyeti için üretimler de yapmaktayız. Ürünlerimiz ve uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Özellikle, yüksek güvenlik isteyen yerlerde ve ağır hizmet işlerinde kullanacağınız metal mesh tiplerinde, firmamız uzmanlarından destek almanız, malzeme seçiminde daha güvenli tarafta kalmanızı sağlayacaktır.

Bize Hemen Ulaşın