Genişletilmiş mesh elemanlar iş güvenliği sektöründe kendisine çok iyi bir yer edinmiştir. Özellikle yerden yüksekte olan yürüyüş yolu tabanları ve korkulukları genişletilmiş mesh elemanları ile çok daha güvenli olmaktadır.

Genişletilmiş Mesh Elemanlar İle Yürüme Yolu

Yüksekte yapılan yürüme yoları fabrikalarda, devam eden şantiyelerde, müzelerde karşımıza çıkabilir. Kullanılacak yere göre ve bütçeye göre çok farklı malzemelerden yapılabilir. Müze gibi özel binalarda çok daha elit malzemeler ile yürüyüş yolları yapılabilmektedir. Ceylanlar Metal olarak üretimini yaptığımız genişletilmiş metal mesh elemanları ile çok özel projelerde yer almışızdır. Firmamız üretimi olan mesh elemanlar ile genişletilmiş metal yürüyüş yolu tasarımları oldukça güvenli olmaktadır.

Fabrikalar, işçilerin, araç ve makinaların birlikte bulunduğu ortamlardır. Bu üç bileşeninin birbirinden uzak tutulması ve sahalarının belirlenmesi gerekmektedir. Fabrika içi yol çizgileri, forklift yolu gibi çizgiler ile personel ve taşıtlar birbirinden ayrılabilmektedir. Üretimimiz olan genişletilmiş metal mesh elemanlar ile tamamen güvenli bir personel yolu dizayn edebilirsiniz.

Yüksekte yapılan yürüme yolarında veya oturduğu zeminden ayrı konumlandırılan yürüme yollarında taban ve korkuluğu metal mesh olarak tasarlayabilirsiniz. Bazı projelerde peyzajın içerisinde, bahçede bile bu şekilde özel tasarımlı yürüme yolları yapılmaktadır. Korozyona karşı dayanıklı olması nedeni ile firmamız üretimi elemanları tercih edebilirsiniz. Uluslararası kalite standartlarında üretilen mesh elemanlarımız dkp, paslanmaz, galvaniz ve alüminyum olarak üretilmektedir. İstenilirse proje bazlı farklı metallerden de üretimler yapabilmekteyiz. Genişletilmiş metal mesh seçiminde üretici firma referansları çok önemlidir. Üretimininde uluslararası standartları kullanan firmamız tüm üretim sürecinde kaliteyi esas almaktadır.

Ceylanlar Metal olarak, korozyona dayanıklı üretilen metal mesh elemanlar ile merdiven korkulukları, basamaklar, yürüme yolları, iskele güvenlik elemanları için kullanılabilen genişletilmiş metal mesh elemanlar oldukça fonksiyonel elemanlardır. Mukavemet yönünden güçlü olması, şık görünümü, kolay montaj avantajları nedeni ile birçok binada karşımıza bu malzemeler çıkmaktadır.

Mesh Elemanlar İle Kedi Yolu

Bazı yapılarda yüksek de olan bakım, onarım için kullanılan dar yollar bulunmaktadır, bu yüksekteki yapının tavanına yakın dar yollara kedi yolu denilmektedir. Kedi yolları geçici veya kalıcı olarak yapılabilmektedir. Bazı kedi yolları asma köprülerin yapım aşamasında veya bina dış cepheleri yapılırken de kullanılmaktadır. Metal mesh elemanları işletmenizin istediği kalınlıkta ve hadde aralığında üretebilmekteyiz.

Firmamız üretimi olan mesh elemanlar ile kedi yolu tasarımları oldukça geniş bir aralıkta yapılabilmektedir. Kullanım amacı, süresi, yapı önemi, görünürlüğü gibi etkenlere göre çok farklı metal mesh elemanları ile kedi yolları tasarlanabilir. Yapımı devam eden inşaatlar ve binalar için oldukça önemli olan kedi yolunun özellikleri değişkenlik gösterir. Kedi yolunda üretimini yaptığımız metal mesh elemanlarını hafifliği, dayanıklılığı, kullanım ömrünün uzun olması nedeni ile tercih edebilirsiniz.

Mesh elemanlar mukavemetli, montajı rahat elemanlar olup kullanıldığı yeri daha estetik kılmaktadır, aynı zamanda, dış hava koşullarına dayanıklı olması da bu elemanların dış ortamlarda da kullanılmasına olanak sağlamıştır.

Firmamız ürünleri ile yapılan yürüme yolları çok daha uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Bize Hemen Ulaşın