Bize Ulaşın

Genişletilmiş Sac

...
Genişletilmiş Sac
Genişletilmiş Sac

Genişletilmiş sac tek parçalı ve hafif yapıya sahiptir. Yüksek dayanımlı malzemeler ile üretilen genişletilmiş saclar pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Farklı kalınlıklarına uygulanabilirliği birçok alanda ön plana çıkan genişletilmiş saclar özenle üretilen çeşitli göz aralıklarına sahiptir. Bu ürünler yüksek dayanımlı ve hafif bir yapı malzemesidir.

Tek parçalı yapıya sahip olan ürünler çeşitli sac kalınlıklarına uygulanabilirliği ile dikkat çeker. Birçok alanda kullanılırlığını sağlamaktadır ve piyasada genleştirilmiş metal gerdirilmiş metal veya baklava delikli sac olarakta bilinmektedir.

Genişletme yöntemi ile işlenmiş metal ürünlerinin delikli bir yapı haline getirilmiş metal levhalarıdır. Genişletme yöntemi herhangi bir montaj ya da kaynak işlemi olarak görülmemektedir. Ürünün imalatı için kullanılan hammadde genel olarak paslanmaz çelik ile dkp ve alüminyum malzemelerden oluşmaktadır. Ancak diğer tür malzemeler ile de bu tür ürünler tasarlanabilmektedir.

Genişletilmiş Sacın Faydaları Nelerdir?

Sıcak sac malzemesinin genişletilmesi işleminden adını alan genişletilmiş sac ürünün kullanım amaçları ve avantajları farklıdır. Desenli olan sacın m2 gibi ağırlığının kullanıma uygun olmadığı zaman genişletilmiş sac ürünleri devreye girer. Hafif yapısı ve pratik kullanımıyla ilgi gören bu ürünler aynı zamanda yürüme ve merdiven yapılarında kullanılmaktadır.

Dolap kapaklarındaki borular, tesislerdeki özel sistemler ve kamyon kasaları gibi pek çok farklı kullanım alanına sahiptir. Kolay uygulanabilirliği birçok alanda kullanılırlığını sergileyebilen bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Genişletilmiş Saclar Hangi Alanlarda Kullanılır? 

Gerdirilmiş metal ya da baklava delikli sac olarak da bilinen ürünler otomotiv ile gemi sanayisi, makine muhafazaları ve logar kapaklarıyla bahçe çitleri gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Tanıtım ve reklam amaçlı olarak asılan tabelalar, sıva ile duvar altı, asansör boşlukları, raf ve dolaplarda da genişletilmiş saclar yer almaktadır.

Çevre dostu olarak üretilen ve estetik yapılarıyla da dikkat çeken genişletilmiş sac modelleri arasında farklı bütçelere ve ihtiyaçlara uyum sağlayabilecek olan özel seçenekler bulunmaktadır. Sizler de ürünlere göz atarak kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanlara sahip olabilir ve çalışmalarınıza büyük bir hız ve güvenilirlik kazandırabilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın