Dış bahçelerde, korunması gereken alanlarda korkuluk sistemleriyle uygun şartlarda kullanımı bulunan genişletilmiş mesh çitler, günümüzde en çok tercih edilen ve hızlı tasarlanmasıyla beraber kullanılan hizmetlerdir. Neme dayanıklı, mukavemeti yüksek olan bu çit sistemler sayesinde günümüzde dışarıda kalan birçok park, bahçe, ev, iş yeri ya da arsalar korunabilir. 

insaat-alanlari-icin-metal-cit.jpg

Panel Çit Sistemleri

Panel çit sistemleri ile birlikte uzun ömürlü ve dayanıklı şekilde çitler kullanılabilir. Her anlamda ekonomik bir çözüm olan panel çitler sayesinde günümüz şartlarında panel çift fiyatları hakkında en uygun fiyatlardan faydalanabilir, tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

Genelde halı saha gibi alanlarda kullanımı yaygın olan, tel örgü modeli kapalı halı sahalar, açık halı sahalar, basketbol veya voleybol gibi spor sahalarında çok amaçlı şekilde kullanıma uygun spor sahalarının tellerinde kullanımı bulunur. Spor tesisleri etrafında güvenlik çiti oluşturmak için yaygın olarak kullanılan panel çitlerin amacı, doğrudan çevre güvenliğini sağlamak amaçlıdır.

İnşaat Alanlarında Metal Çitler

Çevre güvenliği başta olmak üzere inşaata dair tüm korumaların sağlanması adına birçok alanda kullanılan çit paneller, günümüzde yaygındır. İnşaat alanlarında da güçlü ve birçok hava şartlarına dayanıklı olarak yaygın kullanımı bulunmaktadır. Yol kenarları, spor sahalarının etrafı dışında bahçe çiti olarak ya da tel örgü şeklinde güvenlik sağlamak için kullanımı bulunmaktadır. 

Yaygın olarak inşaat alanları için metal çit şeklinde kullanımı bulunan örgü teller, jiletli tellerin ya da paneller, günümüzde birçok alana yönelik kullanılıyor. Fakat jiletli ya da dikenli tellerin insanlar, hayvanlar için zararı bulunmaktadır. Mümkün olduğunca insandan uzak, erişimi zor olan yerler ve güvenliğin %100 zorunlu olduğu alanlar dışında kullanılması önerilmemektedir.  

Dekoratif Çit Çeşitleri

Dekoratif çim çitler ya da direkt dekoratif çit sistemler de günümüzde en çok tercih edilen, dekor amaçlı istenen ve profesyonel olarak sitelerin etrafında, amaca yönelik şekilde kullanımı yaygın olmaktadır. Dekoratif panel ile beraber duvar, dekorasyon çit kaplama alanlarında yaygın olarak kullanıldığı gibi açık alanlarda dekor istenen her alana yönelik kullanımı da istenmektedir.

Bir diğer taraftan da double panel çitler, diğer çitlere göre çift panelli olarak üretimi yapılan panellerdir. Çift çubuklu olarak yapılan bu paneller, tamamen güvenliğin ve büyük mukavemet gücünün yapılması noktasında %100 dayanıklılık sağlar. Yüksek dayanıklılık noktasında panel çit sistemi olarak kullanılır. Otoyollarında, metro alanlarında, parklar ve bahçelerde, birçok yüksek güvenlik gerektiren yerlerde ve benzeri alanlarda doğrudan double panel çit kullanılmaktadır.

Double Panel Çit Özellikleri

Çift katlı şekilde örgüye sahip, çift çubuklu olan çift paneller, günümüzde double panel çit olarak tanımlanır. Yüksek kaynak uygulanması sayesinde %100 güçlü ve güvenli şekilde büyük mukavemet gösteren derecede sistemler yapılır. Herhangi bir şekilde doğa olayından etkilenmemekte olan bu double paneller, bakım gerektirmez, istediğiniz şekilde dayanıklılık sağlar.

Uzun ömürlü kullanım noktasında bulunduğu ortama estetiklik katan double paneller ile beraber uzun ömürlü kullanım sağlamak mümkündür. Dekoratif bir tel çit sistemi yaratmak istediğinizde, double panel çitlerden faydalanabilirsiniz. 

Double panel çitlerde güçlü kaynak olması, tellerin kalın olması ve yatay tellerde çift tel kullanılması, bu tellerin yüksek mukavemet gücünü de ortaya çıkartmaktadır. Genelde kullanım alanlarına bakıldığında villa ve yapı çevrelerinde, parklarda, yüksek güvenliğin gerektiği birçok alanlarda ve spor sahalarında çok yaygın kullanımı görülmektedir.

Profesyonel çözümleriyle beraber bahçe çiti ve tel çit sistemlerinde her zaman müşteri memnuniyetini görebilirsiniz. Ceylanlar Metal dekoratif panel ürünlerinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, yüksek kaliteli üretimlerle beraber güvenilir ve müşterilerine yönelik hizmet vermektedir. 

İhtiyaçlarınıza yönelik en iyi aşamalarda %100 güvenilir ve kaliteli hizmetler sunarken, güvenilirlik konusunda isteklerinize uygun, uluslararası kalite standartlarına uygun hizmet sağlanmaktadır. Aklınıza takılan tüm soruları sormak için, dilediğiniz her zaman telefonla bizlere ulaşabilir ya da web sitemizden iletişim sayfamızı kullanarak tüm sorularınızı bizlere ileterek, uzman ekibimizden destek ve yardım alabilirsiniz.