Dışarıdan gelebilecek olan herhangi bir tehlikeye karşı insanların tetikte olması gerekiyor. Evinize giren bir böcek, sivrisinek veya kedi evin kirlenmesine sebep olabilir. Bu durumda insanların yardımına ince yapıda bulunan metal mesh tel yetişiyor.

Özellikle kapı ve pencereler için kullanım alanı bulunan metal sineklik teli, sahip olduğu ince yapı ile birçok faydaya ev sahipliği yapar. Çeşitli amaçlar için kapı ve pencerelere takılabilen bu ürün, dışarıdan eve girebilecek birçok canlının yanı sıra uçan cisimlerden de korumaktadır.

Birçok müşterinin bu ürünü kullanma amaçları arasında ürünün evi koruması yer alıyor. İnsanlar, bu ürün sayesinde pencerelerini rahat rahat açıp dışarıdan temiz bir hava alabiliyorlar. Yıllar geçse de sorunsuz bir şekilde kullanıma uygun olan bu ürünün kolay bir şekilde temizlenmesi de ürünün müşterilerin ilgi odağı haline gelmesini sağlıyor.

Ceylanlar Metal, diğer metal işleme ürünlerinde olduğu gibi sineklik telinde de en iyisini üretmeyi hedefleri arasında koyan firma. Kapı ve pencereler için geliştirilen bu ürün, alanına göre farklı boyutlarda üretilmektedir.

Sineklik Teli Nedir?

Sineklik teli, metal mesh şeklinde üretilen ince bir yapıda bulunan tel ürün. Çok ince olan bu teller birbirine çok yakın bulunmakta ve küçük bir boşluk içermektedir. Sineklik telinin genel kullanım alanı olarak pencereler bilinir fakat sineklik teli yalnızca pencerelerde değil birçok alanda kullanılmaktadır.

Sineklik telinin amacı da adında yazdığı gibi yalnızca sineklerden koruma amaçlı olmamaktadır. Sineklik telinin adının bu şekilde adlandırılmasının sebebi geçmişe dayanır. Bilindiği üzere insanlar sineklerden çok çekmiştir. Sineklik telinin ürünleri arasında genişliğe ve boya göre fiyat farkı olabilir. Bu doğal bir durum olmaktadır.

İlk kullanım amacı inceliğinden dolayı sineklerden korunmak olan bu ürün zamanla diğer sektörlerde de kullanılmaya başlanan bir ürün olmuş bulunmaktadır. Firmamız müşterilerine en uygun fiyatlı ürünler ile birlikte metal mesh sineklik teli satmakta ve isteğe bağlı olarak bu ürünü döşemektedir.

Sineklik Telinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Sineklik telinin kullanım amacı çeşitlilik göstermektedir. Sineklik telinin kullanım alanlarından en bilineni pencerelere takılmasıdır. Bunun sebebi pencerenin dışında gelebilecek olan tehlikelere karşı korunmaktır.

Örnek vermek gerekirse sinek, kedi, sivrisinek veya diğer hayvanlar açık pencereden içeriye girebilir. Bu durumdan korunmanın yolu sineklik teli olmaktadır. Sineklik teli kısmen de olsa hırsızlık gibi olaylardan koruyabilir. Hırsızlar sineklik teli olan evlere girmekle uğraşmayabilir.

Sineklik telinin kullanım sebepleri arasında bu gibi birçok sebep bulunmaktadır. Firmamız tarafından özenle üretilen ve yıllar boyunca kullanılabilen sineklik teli, kapılar için de uygun bir şekilde üretilmektedir.

Kapılara uygun bir boyda yerleştirilen sineklik telinin kapılara konulma amacı da pencereler ile neredeyse aynı olmaktadır. Yani kısacası pek bir farkı bulunmamaktadır. Kapı sineklikleri, kapının boyu kadar olmakta ve özellikle kapıdan gelebilecek hayvanlara karşı koruma sağlarken aynı zamanda içeriye temiz hava girmesine olanak tanımaktadır.

Sineklik Teli Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Sineklik telinin genel anlamda birçok avantajı bulunur. Bu avantajlardan en önemlisi ise pencere veya kapıya takılan sineklik tellerinin dışarıdan gelebilecek sinek, sivrisinek veya böceklere karşı koruması olur. Özellikle yaz aylarında insanların sıkça şikayetçi olduğu böcekler ve sivrisinekler için birebir çözüm yöntemi olan sineklik teli, müşterilere birçok fayda sağlıyor. Kara sinek, örümcek, hamam böceği gibi her türlü böcek türünün ve bunun yanı sıra hayvanların içeri girmesinden yakınıyor iseniz firmamız tarafından dayanıklı bir şekilde üretilen sineklik telini kullanmanın zamanı gelmiş durumda.

Bazen pencere açarken çocukların düşmesinden veya evde kedi, köpek gibi hayvanlar var ise bu hayvanların dışarı kaçmasından endişelenebiliriz. Sineklik modellerinin sağladığı bir diğer avantaj ise evde yer alan çocuk ve hayvanların dışarı kaçmasını önlemektir. Bu sayede evde güvenli bir ortam sağlanır.

Müşterilerin dikkat ettiği bir diğer durum ise sineklik telinin ne kadar sağlıklı ve hijyenik bir yapıda olduğudur. Kimyasal bir madde içermeyen sineklik telinin insanlar açısından zararlı bir yanı bulunmamakta. Bu bağlamda müşteriler sineklik telini kullanırken herhangi bir sorun yaşamaz.

Müşterilerin bir diğer merak ettiği konu ise sineklik telinin kolay bir şekilde temizlenip temizlenmediği sorusu olmakta. Bu konuda herhangi bir şüpheniz olmasın. Firmamız tarafından üretilen sineklik telinin temizlemesi de oldukça kolay olmakta. Metal bir yüzeye sahip olduğu için kolay kolay leke tutmaz ve lekeler rahat bir şekilde çıkar.

Metal mesh sineklik telleri kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilir bir yapıda olduğu için firmamız hızlı bir şekilde işini halletmektedir. Bu bağlamda pencerelerin veya kapıların kapanmasına mani olmayan sineklik teli, evin havalanması açısından da önemli bir fayda sunuyor.

Birçok insan pencereleri ve kapıları açarken içeriye girebilecek böceklere karşı tedirgin olmaktadır. Sineklik telinin korunaklı yapısı sayesinde cam açarken ev hem dışarıdan hava girsin hemde dışarıdaki böceklerden korunsun. Bu sayede evinizi havalandırmak kolay olmaktadır.

Firmamızdan Sineklik Teli Almanın Avantajları Nelerdir?

Firmamızdan alınan sineklik telinin birçok avantajı yer almaktadır. İhtiyaca uygun bir şekilde üretilen sineklik telinin avantajları arasında hızlı bir hizmet yer alır. Firmamız sineklik teli siparişini kısa sürede yerine getirerek projeyi müşteriye teslim eder. Bu sayede müşteri artık birçok haşereden korunmuş olur.

Firmamız tarafından üretilen sineklik telleri pencere veya kapı ile bir bütün olmadığı, bağımsız bir şekilde yapıldığı için sineklik teli müşterinin isteğine göre açılıp kapanabilir bir yapıda olmaktadır. Geçmişte birçok sineklik telinin pencere ile bir bütün halde olduğu bilinmekteydi. Günümüzde bu tür durumlar artık daha modern bir şekilde yapılmakta olup müşteriye kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Firmamızdan almış olduğunuz sineklik telinin sağladığı avantajlar arasında dayanıklılık yer alır. Ceylanlar Metal, üretmiş olduğu metal mesh sineklik teliyle birlikte müşterilerin uzun süre bir süre kullanabilmesini de sağlar. Dayanıklı yapıya sahip bu ürünler yıllar geçse dahi sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Müşteriler metal mesh sineklik telleri hakkında olumlu yorumlar yapmaktadır. Bazı müşteriler yıllar geçtiği halde halen ürünümüzü gönül rahatlığı ile sorunsuz bir şekilde kullandığını belirtip ürünün kolay temizlenebilirliğinden dolayı halen ilk günkü görünümünü koruyabildiğini açıklamakta.

Firmanın tercih edilmesi için bir diğer sebep ise fiyat uygunluğu olmaktadır. Günümüzde birçok müşteri uygun fiyatlı bir hizmet almak ister. Bu bağlamda firma müşterilerine en uygun fiyatlı hizmeti sunarak aynı zamanda müşterilere karşı güler yüzlü olmaktadır. Bu da bir yandan kaliteli bir ilişki sağlarken bir yandan dayanıklı bir ürün sunar. Uygun fiyatlı bir hizmet alınması ve ürünlerin yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılması birçok müşteri tarafından olumlu bir şekilde karşılanmaktadır. Firma bu doğrultuda ne kadar büyük bir iş yaptığını bilerek kendini geliştirmeye devam etmekte, yeni teknikleri öğrenme yolunda ilerlemektedir.

Sineklik Teli Nasıl Üretilir?

Firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına dayanıklı yapıda bulunan sineklik telini üretmektedir. Öncelikli olarak müşteri firma ile görüşür ve firma sineklik telinin takılacağı bölgeye gider.

Bölgenin gerekli ölçümlerini alan ve hesaplamaları yapan firma hemen bu hesaplamalar ile birlikte firmaya geri döner ve sineklik telinin kapı ve pencerelere özel bir şekilde üretilmesi için yaptığı hesaplamaları üretime döker.

Üretim aşamasında her bir ürün özenle ve sevgiyle üretilir. Bu sayede uzman ekibimiz müşteriye gösterdiği değeri ürünlerin üretiminde de gösterir. Ürünler üretildikten sonra  artık müşteriye gönderilmek üzere yola çıkar ve ustalar hemen ürünleri müşterinin binasında yer alan kapı ve pencerelere yerleştirir.

Müşteri isteğe bağlı olarak binanın belirli yerlerine de metal mesh sineklik teli takabilir. Bu sayede daha uygun fiyatlı bir hizmet almış olur. Firmamızdan alınan sineklik teli müşteriye bütçe dostu bir hizmet sağlar. Çünkü yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Sineklik Teli Fiyatları Neler?

Firmamız tarafından uygun fiyatlara satılan sineklik telinin çeşitli modelleri firmamız tarafından müşterilere sunulmaktadır. Sineklik fiyatları, uygun fiyatlı olmasıyla birçok müşterinin ilgi odağı haline gelmiştir. Müşteriler istedikleri modeller arasından kendilerine en uygun sineklik telini seçerek iyi bir fiyat ile bu ürünlerin sahibi olabilir.

Kapı ve pencere için farklı boyutlarda özel olarak üretilen sineklik telleri, genel olarak belli bir standart ile işlenmektedir. Hemen bizden kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet alarak yıllar boyunca bu ürünün nimetlerinden faydalanmak istiyor iseniz cep telefonu üzerinden numarayla veya internet üzerinden dolduracağınız bir form ile bize hemen ulaşın.

Pencere Teli

İşyerlerinde ve evlerde en rahatsız edici durumlardan bir tanesi ortama sinek, sivrisinek ve arı gibi hayvanların girmesidir. Böyle bir durum işyerinde dikkati dağıtır ve motivasyonu düşürür. Eğer bu işyeri lokanta, laboratuvar ve otel gibi temizliğin ve hijyenin önemli olduğu yerler ise sinek teli olarak da bilinen pencere teli kullanımı büyük bir ihtiyaçtır. Pencere teli herhangi bir haşerenin giremeyeceği kadar küçük deliklere sahip metal filelerden üretilmektedir. Sinek teli istenmeyen bir durumun önüne geçmek için kullanılsa da monte edileceği mekanın mimari görüntüsüne zarar vermemesi istenir. Bu yüzden yapının genel görünümüne uyumlu bir pencere teli herhangi bir görüntü kirliliği yapmadan mekanı özellikle de uçan haşerelerden korur. 

Günümüzde üretim teknolojilerinin çeşitlenmesinden dolayı sinek teli farklı malzemelerden farklı tasarımlarda üretilebilir. Ancak bu çeşitler arasında en yüksek mukavemete sahip ve en modern görünümü sağlayanlar metal pencere teli çeşitleridir. Metal sinek telinin kullanımı ve monte edilmesi oldukça kolaydır. Bu ürünlerin en önemli özelliklerinden bir diğeri de farklı malzemelerden üretilmiş pencere ve kapı aksamları için kullanıma uygun olmalarıdır. Ceylanlar Metal sinek teli ürünlerini PVC, alüminyum ve ahşap pencere ve kapı modellerinde rahatlıkla monte edebilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. 

Ürettiğimiz sinek teli ürünleri belli standart ölçülerde üretilseler bile müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı ölçülerde de üretimini yapabiliriz. Sinek teli ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri temsilcilerimizle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın